Anasayfa / Emlak Haberleri / Vicem Bodrum Yalıları

Vicem Bodrum YalılarıVİCEM BODRUM YALILARI

Sanko Holding şirketlerinden Vicem Yapının ilk gayrimenkul yatırımı Bodrum’da inşa ediliyor. 21 ultı a lüks villadan oluşan Vicem Bodrum Yalıları denize sıfır bir arsada konumlanıyor.

Sanko Holding, Vicem Yacht şirketindeki ortağı Sebahattin Hafızoğlu ile birlikte kurduğu Vicem Yapı’nın 21 lüks villadan oluşan butik projesi olan Vicem Bodrum Yalılan’nda fiyatlar 2.5 ile 3.5 milyon Euro arasında değişiyor.
Bodrum’a 5 dakika mesafede olan projenin hemen önünde yüzmeye uygun, yürüyerek gidilecek kendine ait sahil var ve teknelerin bağlanacağı bir iskele de olacak.

Denize sıfır konumda tüm villalar deniz manzaralı olan projede ‘yalı’ ismi kullanılmış.

12 ay yaşanabilecek olan projede, havuz ısıtılabilir biçimde hazırlanıyor. Her villanın içinde, iklimlendirmeyi sağlaması için klimanın dışında süs havuzları var.

Projede evlerin büyüklükleri 392 ile 594 metrekare arasında değişirken 21 villalık projede 7 ayrı tipte villa tasarlandı.

Projenin künyesi:

Projenin adı: Vicem Bodrum Yalıları
Yeri: Bodrum
Yapımcı firma: Vicem Yapı
Teslim tarihi: 2012
Konut sayısı: 21
Fiyatı: 2.5 ile 3.5 milyon Euro arasında

  Gebze’den İzmir’e arsalar 2’ye katlandıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir