Anasayfa / Şirket Haberleri / VISA EUROPE /”PAZARI YÖNLENDİRİYORUZ”

VISA EUROPE /”PAZARI YÖNLENDİRİYORUZ”Visa Europe, Türkiye’de Visa markasıyla 1984 yılından bu yana varlık gösteriyor. Türkiye, Visa Europe bünyesinde hem önemli bir pazar, hem de Visa yönetiminde söz sahibi ülkelerden biri. Türkiye, Visa Europe’un kredi kartı kullanımında birinci, toplam kullanımda ise üçüncü pazarı konumunda.

Son 10 yılda Türkiye’deki kart adetlerini 79 milyona çıkaran şirket, pazar payını ise yüzde 60’a çıkarmayı başardı. 2011 yılında Avaıpa’da yüzde 11 büyüme yaşanırken, şirket Türkiye’de yüzde 25 büyüme gerçekleştirdi. Türkiye, en hızlı büyüyen pazar oldu.
Türkiye’nin kredi kartı kullanımında birinci, toplam kullanımda ise üçüncü pazar olduğunu söyleyen Visa Europe Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Bölge Genel Müdürü Berna Ülman “Türkiye 148 milyar TL alışveriş hacmi ve toplam 79 milyon ödeme kartı ile Visa Europe bölgesi içinde kritik öneme sahip pazarlardan biri” diye konuşuyor.

Doğnı zamanda doğın ürünleri hayata geçirmenin önemine inandıklarını vurgulayan Ülman, hızlı gelişen ve değişen dünyayı yakından takip edip, tüketicileri dinlediklerini anlatıyor. Visa Europe olarak ‘Ödemelerin Geleceği’ vizyonu doğrultusunda birçok yenilikçi ürün ve hizmeti tüketicilere sunduklarını ifade eden Ülman, Türkiye’nin pazarı takip eden değil yönlendiren konumda olduğunun altını çiziyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir