Anasayfa / Şirket Haberleri / Vivident ve Mentos, Uludağ’ın Zirvesine Renk ve Tat Getiriyor

Vivident ve Mentos, Uludağ’ın Zirvesine Renk ve Tat Getiriyor

Uludağ Mentos Rainbow Hatırası

Türkiye, Erzurum Universiade 2011’deki yarış heyecanını yaşarken, Uludağ’ın zirvesinde ise bambaşka bir festival heyecanı devam ediyor. 23 Ocak – 17 Şubat arasında süren Winterfest’11, on binlerin akınına uğruyor.

Uludağ’ın beyaz rengi, bu yıl rengarenk… Gün boyu zirveye uzanan pistlerde yaşanan keyfe, Vivident ve Mentos’un eğlenceli aktiviteleri eşlik ederken, ağızlar birbirinden farklı lezzetlerle tatlanıyor. Akşamüzeri başlayan ‘After Ski Party’ ler ve otel lobileri ise, eğlence ve doyumsuz anların orada olamayan dostlarla da paylaşabildiği Vivident ve Mentos etkinlikleriyle renkleniyor.Pist başlarında ister Vivident 3D’nin 3 katlı arabasıyla çektirdiğin fotoğrafları tüm arkadaşlarınla paylaş, ister Mentos Puzzle ve Çarkı Feleğindeki hediyeleri kap.

Vivident 3D, reklam filmindeki 3 katlı mucize arabasındaki fotoğrafını tüm arkadaşlarınla paylaşma imkanı veriyor. Reklam filminde olay yaratan 3 katlı Vivident 3D arabasında çekilen eğlenceli resmin www.facebook.com/Vivident.TR adresine yükleniyor, tüm arkadaşların bu keyifli anını paylaşıyor. Otel lobilerinde oynatılan Vivident 3D – DEV XOX oyununda kazanan takım arkadaşları, hem Vivident 3D hem de Cinebonus sinema bileti kazanma şansını yakalıyorlar.

Şeker yemeğe eğlence katan Mentos Rainbow, ‘Sırada Ne var Bilmende Fayda Var’ sloganına uygun olarak tasarlanmış farklı oyunlarıyla renkli hediyeler vaad ediyor. Gün boyu pistlerde saat başı değişen oyunlarla eğlenen Mentos severler, akşam düzenlenen etkinliklerde dev Mentos görseliyle çektirdikleri hatıra fotoğrafını Mentos facebook sayfasına yükleyerek eğlencelerini ölümsüzleştiriyor.

Vivident 3D ve Mentos’un renklendirdiği Winterfest Uludağ’da devam ediyor. Bu eğlenceyi kaçırma!
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir