Anasayfa / Turizm ve Tatil / Vizeler kalktı, Türkiye’ye Rus akını başladı

Vizeler kalktı, Türkiye’ye Rus akını başladıTürkiye ile Rusya karşılıklı olarak vize zorunluluğuna son vermesinden sonra Türkiye’ye sehayat eden Rusların sayısı üç katına çıktı.

Türkiye ile Rusya karşılıklı olarak vize zorunluluğuna son vermesinden sonra Türkiye’yi ziyaret eden Rusların sayısında patlama yaşandığı belirtildi.
Rusya’nın Sesi, Skyscanner.ru verilerine dayanarak verdiği haberde vizenin kaldırılmasının ardından Rus turistlerinin Türkiye’ye aktığını belirtirken, Türkiye’ye seyahat eden Rusların sayısının üç katına çıktığına dikkat çekti.

Haberde 16 Nisan’dan itibaren 30 güne kadar süren ziyaretler için Türkiye’ye vizesiz girebildiğini anımsatılarak, “Bu adım, Türkiye, turizm için daha çekici kılıyor özellikle, bir zamanlar popüler turizm merkezleri olan ve birçok Rus tatilcisini çeken Mısır ve Tunus’ta son dönemde meydana gelen ayaklamaların ortamında” yorumu yapıldı

  Novada Outlet Söke 2012’de açılacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Arap turistlerin Karadeniz’e olan ilgisi

BATISINDAN doğusuna yemyeşil Karadeniz, yaylaları, dağları, bol oksijenli temiz havası, bereketli ve coşkun denizi, nefis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir