Anasayfa / Turizm ve Tatil / Vizesiz Bayram Tatili, Bayram Tatil Yerleri

Vizesiz Bayram Tatili, Bayram Tatil Yerleri

Vizesiz Bayram Tatili, Bayram Tatil Yerleri

Bu Ramazan Bayramı’nda vizesiz seyahat rahatlığını tercih edip Yunan Adaları turlarını seçerseniz geç verilmiş bir tatil kararını bile hemen valizinizi toplayarak uygulamaya koyabilirsiniz

Vizesiz bayram tatili!

İstridyeyi andıran şehir Dubrovnik dünya üzerindeki cennetlerden biri olarak bayram tatili için etkileyici bir seçim. Daha nerelere mi gidebilirsiniz? İşte vize alma gerekmeden gidebileceğiniz yerlerden bazıları…

“Bu bayramda nereye gidiyim?” diyorsanız önerimiz vizesiz seyahatler!Bu Ramazan Bayramı’nda vizesiz seyahat rahatlığını tercih edip Yunan Adaları turlarını seçerseniz geç verilmiş bir tatil kararını bile hemen valizinizi toplayarak uygulamaya koyabilirsiniz.

Dubrovnik yeni cazibe merkezi!

İstridyeyi andıran şehir Dubrovnik dünya üzerindeki cennetlerden biri olarak bayram tatili için etkileyici bir seçim.

Muhteşem sahili, adacık ve resifleri,tarihi ve kültürel mirasları ile 1700 yıllık Split; medeniyetlere beşiklik etmiş, Ortadoğu’nun Paris’i; tarihi, dinleri, gelenekleri, eserleri, insanları, sanatı, mitolojisi ile Ortadoğu cümbüşüne renk veren bir şehir Beyrut; 1200 küçük mercan adasından oluşan, pudra inceliğindeki beyaz kumsallara sahip adalar ülkesi Maldivler; büyüleyici görüntüsü ile dünyanın tüm şehirlerinden çok daha pırıltılı, çok daha edebi St.Petersburg; Bangkok’a 580 km mesafede bir “Cennetler Adası” Koh Samui, bir yanı Kızıldeniz’in serin mavi sularına diğer yanı sonsuz çöle bakan Kızıl ülke Ürdün ve tabii Beyrut bu bayram vize telaşına düşmeden seyahat etmek isteyenlerin tercihi olacak.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir