Anasayfa / Şirket Haberleri / Vodafone, Tek Tuşla Facebook’a Giren Cep Telefonu

Vodafone, Tek Tuşla Facebook’a Giren Cep TelefonuTek Tuşla Facebook’a Giren Cep Telefonu
Sosyal ağların yaygın kullanımı, operatörleri bu konuda yeni adımlar atmaya yönlendiriyor.
Mobil operatörlerden Vodafone, tek tuşla Facebook sayfasına ulaşan yeni telefonu ‘555’i tanıttı. Söz konusu cihazı alan Vodafone aboneleri Facebook deneyimini ücretsiz olarak kullanabilecek. Vodafone 555, gençlik alt markası Vodafone FreeZone çatısı altında 229 TL’ye satışa sunulacak. Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, “Bugün mobil internet, dünya genelinde tüm Vodafone müşterilerinin hayatında son derece önemli bir rol oynuyor. Facebook ise, özellikle gençlerimiz için mobil internet deneyiminin son derece önemli bir parçasını oluşturuyor. Biz de Vodafone olarak Facebook ile böyle bir işbirliğine imza atarak gençlerimizin hayatına dokunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. Facebook EMEA Başkan Yardımcısı Joanna Shields ise Facebook‘un tüm mobil telefonları sosyal hale getirmeyi amaçladığını ve bu çerçevede Vodafone‘un, Facebook deneyimini uygun fiyatlı bir mobil telefon ile birleştirerek bu hedefi bir adım ileri taşıdığını belirtti.

  Araçlarda Dışarıdan Alınan Havayı Çok Daha İyi Süzen Filtreler GeliştirildiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Anonim Şirketlerin Özellikleri ve İnceleme

Bu yazımda; “Anonim Şirketlerin” özelliklerini incelemeye ve özet şekilde sunmaya çalışacağım. Anonim Şirketler ve özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir