Anasayfa / Kariyer ve İş / Vodafone Türkiye Discover Genç Yetenek Programı

Vodafone Türkiye Discover Genç Yetenek ProgramıBülent BAYRAM / Vodafone Türkiye Yetenek Geliştirme Direktörü
Yüzde 80’ini işe alıyoruz
Bu yaz için “Discover Genç Yetenek Programı” kapsamında üniversite son sınıfa geçen 40 öğrenciyi staja alıyoruz. Programa tam zamanlı olarak başlayan genç yetenekler, performansları doğrultusunda son sınıfta yarı zamanlı olarak devam edebiliyor. Toplam bir yıl süren stajın bitimindeyse hem okullarından hem de Vodafone’dan mezun olmuş oluyorlar. Stajyerlerimizin yüzde 80’i mezun olduktan sonra Vodafone Türkiye’de tam zamanlı çalışma fırsatı yakalıyor.

Programın en önemli artılarından biri, performansı yüksek seyreden arkadaşlarımıza sunduğumuz kariyer olanakları. Geçmiş yıllarda staj programı katılımcılarımızın yüzde 80’iyle tam zamanlı olarak çalışmaya devam ettik. Bundan sonraki dönemde de geleceğin liderlerini yetiştirmek üzere Discover Programı ile genç yetenekleri desteklemeye devam edeceğiz.

  Steve Jobs Kimdir? - Steve Jobs HakkındaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir