Anasayfa / Şirket Haberleri / Vodafone’dan Abonelerine Yeni Yıl Sürprizleri

Vodafone’dan Abonelerine Yeni Yıl SürprizleriVodafone

Dünya mobil iletişim lideri Vodafone abonelerinin hayatını kolaylaştıracak ve daha eğlenceli hale getirecek uygulamalara imza atmaya devam ediyor. En ileri mobil iletişim teknolojilerini Türkiye’ye getirerek abonelerinin yaşamlarını kolaylaştıran, onların memnuniyetini artırmaya odaklanan Vodafone, Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi sonuçlarını cebinize yolluyor!

Vodafone aboneleri milyonlarca lira ikramiyenin dağıtılacağı Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi sonuçlarını herkesten önce öğrenme olanağına sahip olacak. Milli Piyango biletine ikramiye çıkıp çıkmadığının sonucunu merak eden aboneler MP boşluk BİLET NUMARASI (Örnek: MP 1234567) yazıp 7070’e göndererek, sonucu anında öğrenebilecek, müjdesini Vodafone’dan alabilecek. Bu hizmet, sorgulama başı 1,2 TL’den ücretlendirilecek.
Yeni yılda sizi neler bekliyor? Hemen öğrenin!
Vodafone’un, yeni yıla özel olarak hazırlanan bir diğer hizmeti ise Fal 2011 Servisi. Bu servis, Vodafone abonelerine yeni yılda kendilerini nelerin beklediğini, hangi gelişmelerin yaşanılabileceğini öğrenme fırsatı sunuyor. Yeni yılla ilgili burç bilgisini öğrenmek isteyen Vodafone abonelerinin 2011 boşluk BURÇ ADI (Örnek: 2011 ASLAN) yazıp 7070’e göndermeleri gerekiyor. Bu hizmet de sorgulama başı 2,4 TL’den ücretlendirilecek.

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş Hakkında:

GSM (Küresel Mobil İletişim) sektöründe hizmet sunmak amacıyla 1994 yılında faaliyete geçen Telsim, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ticari unvanıyla Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur. Vodafone, İngilitere’de kurulan ilk GSM operatörü olarak 1 Ocak 1985 tarihinde İngiltere’nin ilk mobil görüşmesini yapmıştır. Şebekenin adı, cep telefonları üzerinden ses ve veri servislerinin sunulmasını simgelemek amacıyla Vodafone olarak seçilmiştir. İştirakleri, ortakları ve yatırımlarıyla Avrupa Kıtası’nda, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Uzak Doğu’da önemli bir konuma sahip olan Vodafone Grup, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir. Vodafone Grup, ses ve veri iletimi de dahil olmak üzere, 5 kıtada geniş bir yelpazeye sahip mobil telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Vodafone beş kıtada, 31 ülkede faaliyet yürüten, 31 Aralık 2009 itibariyle yaklaşık 333 milyon müşterisi ve 40’tan fazla şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir.

  İNTO MÜHENDİSLİK Taksi Yönetim Sistemleri GeliştiriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir