Anasayfa / Kariyer ve İş / Vodatech İş Başvurusu

Vodatech İş Başvurusu

Vodatech’ e iş başvurusu yaparak kariyerinizi çağrı merkezi sektöründe devam ettirebilirsiniz. Türkiye’nin ilk dış kaynak kullanımlı çağrı merkezi olan Vodatech, 1998 yılında kurulmuştur.

Vodatech çağrı merkezi; dürüst olmayı, disiplinli çalışmayı, kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Vodatech, çağrı merkezi alanında Türkiye’nin öncü firmalarındandır.Vodatech çağrı merkezi personellerini seçerken; çalışkan, gelişime ve öğrenmeye açık, disiplinli, eğitimli ve grup çalışmasına uygun bireyler olmalarına önem vermektedir.
Vodatech kadrosuna kattığı her personele öncelikle oryantasyon eğitimi vermektedir. sonrasında; çağrı merkezi, tele satış ve telefonla iletişim gibi konularda eğitimler verilmektedir.

Günümüzün yaygın iş sektörlerinden biri olan çağrı merkezinde kariyer yapmak istiyorsanız, Vodatech’ e başvuru yapabilirsiniz. Vodatech çağrı merkezinin bünyesinde çalışan bir personel olmak için de, şirketin websitesinden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Vodatech
Adres: İnönü Mah. Alpkaya Cad. No:49 Kayışdağı Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 578 65 65
E-mail: info@vodatech.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir