Şirket HaberleriTurizm ve Tatil

Vogue Hotel Kaliteli hizmet anlayışını Bodrum’a taşıyor

Vogue Hotel Kaliteli hizmet anlayışını Bodrum’a taşıyor

Vogue Hotels & Resorts’ün ikinci halkası Bodrum-Torba’da hizmete girecek. Bayturan İnşaat’ın 2009 yılında Kemer/Göynük’te hizmete açtığı Vogue Hotel Avantgarde’m ardından ikinci turizm yatırımı olan Vogue Hotel Bodrum, 2012 yılı içinde kapılarını açacak.

Bayturan İnşaat, Kemer/Göynük’te yer alan Vogue Hotel Avantgarde’ı 2009 yılında turizmin hizmetine açtı. Deniz ve dağ manzarası ile çevrili 170 dönüm arazi üzerinde kurulan Vogue Hotel Avantgarde, bünyesinde 306 odası ve 40 villası ile üst düzey hizmet veriyor.

Antalya’nın seçkin otelleri arasında

Aile, balayı, VIP ve toplantı gruplarına hizmet veren Vogue Hotel Avantgarde, güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışım, almış olduğu ödüllerle de destekledi. Tesis, VIP servis anlayışı ve kaliteden ödün vermemesi nedeniyle kısa süre de Antalya’nın seçkin otelleri arasında yer almayı başardı. “Great Hotels Of The World – Luxury Collectiori’ üyesi olan Vogue Hotel Avantgarde, aynca açıldığı yılı hemen takiben ödüllere layık görülen nadir tesislerden biri oldu.

Başarısını Bodrum’a taşıyor

Vogue Hotel Avantgarde ile turizm sektöründe büyük bir başarı yakalayan Bayturan inşaat, Antalya’da yakaladığı başarısını Bodrum’da da devam ettirecek. Vogue Hotels & Resorts un ikinci üyesi Vogue Hotel Bodrum, 2012 yılı içinde hizmete açılması planlanıyor.

182.000    m2 alana kurulacak

Vogue Hotel Bodrum, konsepti ve kaliteli hizmet anlayışı ile diğer oteller arasında fark yaratmayı amaçlıyor. Bodrum – Torba mevkiinde yapımı devam eden tesis 182.000    m2 alana kurulacak. Ultra Herşey Dahil sistemiyle hizmet verecek olan tesiste, ana binada tamamı deniz manzaralı 148 oda, yamaçta yer alan tamamı deniz manzaralı 30 adet villa, 98 adet teraslı oda ve 102 adet Family oda yer alacak.

Özellikleriyle fark yaratacak

Ana restoranda tüm dünya mutfaklarının yanında tesis a la carte restoran çeşitliliği ile de göz dolduracak. Yunus havuzundan, kumsal havuzuna kadar kapalı ve açık havuzlan ile misafirlere keyifli bir tatil imkanı sağlanacak olan Vogue Hotel Bodrum’un diğer özellikleri arasında mini club, lunapark, alışveriş merkezleri, SPA Çenter, spor aktiviteleri ve VIP servisler de yer alacak.

Bodrum’un incisi olmaya aday

Vogue Hotel Bodrum’da 1160 m2lik toplantı ve kongre merkezi ve workshoplan ile özel organizasyon, toplantı ve seminerler de güçlü ekibi ve donanımlı teknik ekipmanlanyla hizmet verecek. Misafirlerine sunacak olduğu hizmetlerle, “Vogue Hotel Bodrum” Bodrum’un incisi olmaya aday.

Sırada Belek var

Bayturan inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Turan Avcı, yatırımlara devam edeceklerini söyledi. Vogue Otelleri olarak hızla büyümeyi hedeflediklerini söyleyen Turan Avcı, “Bodrum’da 2012 yılında hizmete açılacak olan tesisimizin bölgeye önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Belek bölgesi ve hatta yurt dışında da yakın tarihlerde açıklayacağımız yeni proje ve yatınmlanmız da olacak” diye konuştu.Bir Yorum

  1. Acillllllllllllllllllllllllllllll bodrum AVANTGARD VOUGE OTELİN TELEFONU GEREKİYOR…. LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN.
    0532 7879494 aRAYARAK BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZLÜTFEN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu