Anasayfa / Şirket Haberleri / Vogue Hotels & Resorts Bodrum’daki İkinci Otelini Açıyor

Vogue Hotels & Resorts Bodrum’daki İkinci Otelini Açıyor

Vogue HotelsYeni sezonda Bodrum’daki ikinci otelini açmaya hazırlanan Vogue Hotels & Resorts, bu yeni yatırımında da markasının kalitesini hissettirecek. Zincir olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Vogue Hotels, üç yıl içerisinde Antalya, İstanbul ve Kazakistan’da yeni oteller açacak.

VOGUE Hotels & Resorts önümüzdeki üç sene içinde yurt içi ve yurt dışındaki yatırımlarıyla önemli bir güç haline gelecek. Vogue Hotels & Resorts Genel Koordinatörü Geylan Dursunoğlu, “Hedefimiz yatırımcımıza doğru fizibiliteler hazırlayarak Vogue Hotel sayısını artırmak” diyor.

Yurtiçi ve yurtdışında otel açacak

Vogue Hotels’in yatırımları konusunda detaylı bir master planı bulunduğunu ifade eden Geylan Dursunoğlu, “Yeni tesisimiz Vogue Bodrum ‘Vogue’ isminin ispatı olacak. Bu ikinci otelimizle pazardaki gücümüzü iyice hissettireceğiz. Üç yıl içinde Antalya ve İstanbul’daki otellerimiz de devreye girmiş olacak. Kazakistan’daki planlamamız da hazır ancak hiçbir zaman kontrolsüz büyümeyeceğiz. Yatırım konusunda açgözlü değiliz, ııygun projeleri gerçekleştirmek istiyoruz. Vogue Hotels & Resorts geleceğin zincir tesisleri arasında yerini alacak ve kalıcı olacak.Turizm sektöründeki güçlü duruşumuzu sürdürebilir kılmak için üzerinde hassasiyetle durduğumuz konu ise insan kaynaklarımız. Çalışanlarımız için öncelikle en uygun şartlarda konaklama tesisleri projelendirip inşa etmek için harekete geçtik. Hem personelimiz, hem de misafirlerimiz açısından “Love Mark” olmak istiyorsak, personelimizden beş yıldızlı hizmet bekliyorsak insan kaynaklarına yatırım yapacağız. Personelimiz en iyi şartlarda konaklayacak. Profesyonel eğitimcilerle eğitimlerini eksiksiz vereceğiz ve bu sayede aranan sevilen ve çalışılmak istenen bir grup olacağız. Artan otel sayımız da personelimize kariyer hedeflerini Vogue Hotels &Resorts endeksli yapmalarına neden olacaktır” diyor.

“Tercih edilen bir otel olacak”

Antalya Göynük’teki Vogue Hotel Avantgarde’ın özellikle Rusya pazarında tercih edilen bir konumda olduğunu belirten Dursunoğlu, “Vogue Bodrum ise Rusya pazarının yanında Avrupa ve Türk pazarında da ismini duyuracak ve özellikle Bodrum’da bu pazarlarda tercih edilen bir otel olacak. Kemer Göynük’teki Vogue Hotel Avantgarde’ın bu pazardaki bilinirliği Bodrum tesisimiz için büyük bir avantaj. Vogu-e Bodrum, yöreye gelen Rus misafir sayısının artmasına katkıda bulunacak. Vogue Bodrum’u gerçek bir 5 yıldızlı resort gibi açmak istiyoruz. Misafir arzu ve ihtiyaçlarının çağın şartlarına göre hızla değiştiği günümüzde tesisimiz misafirlerine eksiği olmayan bir tatil sunacak. Vogue Bodrum, misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek “ultra her şey dahil” bir resort olacak. 350 metre uzunluğundaki kum plajı, 20 bin metrekarelik aqua parkımız, 7 bin metrekarelik yaş gruplarına göre hazırlanmış Vogue Wonder çocuk kulübümüz, altı a’la car-te restoranımız (Lübnan, Ege tavernası, Italyan, Meksika, Uzakdoğu mutfakları, ocakbaşı), iki snack restoranı, 10 adet barımız (Beach Club, Old Fashion Jazz Bar, Osmanlı Kahvesi) ile misafirlerimizin keyifli bir tatil geçirmesini temin edeceğiz” diye konuşuyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir