Anasayfa / Teknoloji / Volkswagen Ticari Araç Transporter Caravelle ve Crafter’a Cazip İndirimler

Volkswagen Ticari Araç Transporter Caravelle ve Crafter’a Cazip İndirimlerVolkswagen Ticari Araç’ın uygulamaya koyduğu indirim kampanyası kapsamında tüm Transporter ve Caravelle modellerine yüzde 0,94’e düşen faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile sahip olmak mümkün. Yeni kampanya dahilinde Comfortline donanım seviyesindeki Caravelle’in 140PS’lik versiyonunda 2 bin 500.-TL’yi, 180PS’lik versiyonunda ise 2 bin 600.-TL’yi aşan indirimler mevcut.
Caravelle Comfortline’da hem uzaktan kumanda, hem de ön panel üzerinden açılıp kapatılabilen elektrik kumandalı otomatik sağ kayar kapı, ön ve arka park mesafe sensörü, sürücü ve yolcu bölümünde klimatronik klima ve alüminyüm jant standart olarak sunuluyor.

Kampanyada Transporter City Van 140PS’lik modeli de cazip indirimlerle alınabiliyor. Kampanyalı anahtar teslim fiyatında 2 bin TL indirimle alınabilen Transporter City Van, iç kısımda yeni dizayn gösterge paneli, direksiyondan kumandalı üç kollu deri kaplı direksiyon simidi, yeni CD ve MP3 çalarlı radyo, hız sabitleyici, klimatik klima, yeni koltuk döşemeleri ile kullanıcısına çok daha konfor sunuyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.