Anasayfa / Şirket Haberleri / Watsons Bu yıl 30 mağaza açacak

Watsons Bu yıl 30 mağaza açacak

Watsons Bu yıl 30 mağaza açacak

Hong Kong merkezli Watsons, 2005 yılında Cosmo Shop’un mağazalarını devralarak Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmıştı. Şirket, kısa sürede mağaza sayısını 74’e çıkardı. Bu mağazalar İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı, îzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Mersin, Eskişehir, Denizli, Aydın, Trabzon, Tekirdağ, Edremit, İskenderun, Adana, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Antakya, Konya, Bodrum ve Yalova’da bulunuyor.Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu, kişisel bakım ürünlerine yönelik artan ilgiye bağlı olarak bu yıl 30 yeni mağaza açacaklarını söylüyor. Yeni mağazalar için AVM’lere ve büyük şehirlerin alışveriş caddelerine öncelik verilecek. Bu arada, Watsons’ın tüm mağazaları kendisinin açtığını, franchise ya da bayilik vermediğini belirtelim.

Watsons’da tüketici ihtiyaçlarına göre kategorilere ayrılmış 10 binin üzerinde ürün var. Makyaj ürünleri ve aksesuarları, cilt bakımı, saç bakımı, saç boyası, vücut bakımı ürünleri bunlardan ilk akla gelenler. Her kategori altında Watsons’ın kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de yalnız Watsons’larda satılan Rimmel London gibi ünlü markalar da var…

Telefon: 0216 635 68 00
Web: watsons.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir