Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Xnetwork Nedir? 7x Nedir?

Xnetwork Nedir? 7x Nedir?
Son zamanlarda oldukça fazla tartışılan ve bir çok internet sitesinde gördüğünüz Xnetwork 7x ile ilgili merak edilenler bir o kadar fazladır. İnsanların ekonomik koşullarda kendilerine ek kazanç olarak belirledikleri yollardan bir tanesi olan Xnetwork, grup çalışması içerisindeki bireysel performansınıza bağlıdır.

Xnetwork, ülkemizde hem satış ortaklığı hem de ağ pazarlama sistemlerinin bir arada yer aldığı yeni bir anlayıştır. Distribitörlük alanına internet üzerinden yeni bir bakış açısı kazandıran Xnetwork sistemi daha kapsamlı ve daha fazla kazanç elde etmenin yollarından bir tanesidir. Burada, satış ve pazarlama ile ağ sistemi birleştirilmiştir. Kısacası üretim sonrası ana sistemlerin bütüncül bir yaklaşımla planlanması olan Xnetwork, ülkemizde henüz yenidir.

Xnetwork yeni açılan bir kazanç ağı. Bu sebeple bugünlerde kayıt olanlar  ilk üyeler olacak sizlerden sonra gelen her üye sizin altınızda yer alacaktır. Bu sebeple, ilk üyelerden olmanızın önemi büyüktür. Sistemin kurucularından olan Musa Erdoğmuş öncülüğünde ve Cüneyt Seçkin Aykaç sponsorluğunda çekirdek bir ekip oluşturulmuştur.

CSA Xnetwork adı verilen bu ekibin temel amacı: Türkiye’de yer alan tecrübeli girişimcileri internet üzerinde bir araya toplamaktır.  Bu sayede karşılıklı eğitim ve kazanca yönelik bir etkileşim söz konusu olacak ve bu platform üzerinde çalışma grupları oluşacaktır. Bu gruplar içerisinde de alt üyelerin kazanması sponsorların kazanç sağlaması demektir. Ancak Xnetwork sisteminde çift taraflı kazanç söz konusu olduğundan alt üyelerin kazanması nasıl ki sponsorların kazanması demekse; aynı durum ters yönde de işlemektedir.

Kısacası sponsorların kazanması demek; bu sponsorların altında yer alan üyelerin de kazanması demektir. Bu da başlangıçta belirttiğimiz gibi grup içerisindeki bireysel performansınızın hem size hem de grubunuza kazanç sağlaması demektir. Bu sebeple sponsorlar öncelikle sizlere tecrübelerini ve bilgilerini aktaracaklar. Çünkü gruplar içerisindeki her birinizin performansı üst sponsorunuzun performansı demektir. CSA xnetwork ekibinde hem yurt içinden hem de yurt dışından güçlü internet girişimcileri bulunuyor.  Bu uzmanlar tarafından verilecek olan taktikler ve stratejiler ile sizlerin performansını arttırılacaktır. Bu strateji ve taktikler, sosyal medya araçlarının aracılığıyla nasıl kazanç sağlanabileceği ve ağ pazarlama ile satış ortaklığı konularında olacaktır. Bu platformda hedeflenen etkili iletişim ile karşılıklı öğrenmenin sağlanması ve öğrenilen bu bilgilerin kazanca dönüştürülmesidir. Peki nedir Xnetwork ve nasıl çalışır? Şimdi gelin birlikte detaylı olarak Xnetwork kazanç sistemini inceleyelim.

X-Network Nedir?

Xnetwork sistemi bahsettiğimiz gibi satış ortaklığı ve network marketing sistemlerinin bir arada bulunduğu entegre yeni bir sistemdir. Bu sistemde en az bir profesyonel kadar bir acemi de kolay bir şekilde kazanç sağlayabilmektedir. Sizin bu sistemde yapmanız gereken Xdükkan olarak adlandırılan bir e-ticaret bloğu kiralayarak; kendi altınıza 2 xdükkan daha açılmasını sağlamaktır. Bu sayede hem kendinize hem de size bağlı olan bütün ekibe kazanç sağlamış olacaksınız.     Burada önemli olan sponsorunuzu doğru seçmenizdir. Çünkü üye bulma sürecinde size en iyi yardımcı olacak yine sponsorunuzdur.  Xnetwork sistemi temel olarak böyle bir ekip mantığı üzerine kuruludur. Sizin yapmış olduğunuz  2 üyenin altında diğer yapılan üyeler de yer alacak ve böylece size bağlı bir ekibiniz olacaktır. Peki tüm bu çalışmalar ve ekip mantığı içerisinde kazancınız ne kadar olacaktır? Gelin bir göz atalım.

X-Network Kazanç Sistemi

Xnetwork sistemi 2 temel yoldan ilerlemektedir. Yani hem affiliate marketing (satış ortaklığı) hem de network marketing sistemleri ile çalışan bu sistemde iki ayrı koldan kazanç sağlayacaksınız.
Sistemin işleyişinden burada kısaca bahsedeceğim. Videolu olarak ayrıntılı anlatım için CSA Xnetwork sayfasına bakın.Xnetwork sisteminde kazançlarınız 5. ve 7. katmanlardan gelmektedir. 5. katmandan %40 ve 7. katmandan %30 kazanç elde edeceksiniz. Xnetwork sisteminde 5. ve 7. katmanlardaki üye sayınız 8 kişiyi geçtiğinde kazancınız otomatik olarak hesabınıza yatmaya başlayacaktır. Kazancınız 7. katmandaki üye sayısını tamamlamanız durumunda her 3 ayda bir ortalama 6.300 TL olacaktır. Bu gelirden fazlasını elde etmek isteyenler ise; aynı isim ve soyisimlere birden fazla üyelik yaparak; kazançlarını arttırabilmektedir. Şayet bir üye, üyeliğini sona erdirirse; bu durumda bahsi geçen üyenin yerini Xnetwork sisteminin kendisi devralarak sistemin eskisi gibi çalışması sağlanacaktır. Böylece Xnetwork sistemi sürekli olarak aktif olacaktır.

Sizin yapmanız gereken sadece altınızda yer alacak olan 2 üyeyi bulmaktır. Bundan sonra üyeleriniz yapacağı diğer üyeler sizin alt katmanlarınıza dizilmeye başlayacaktır. Yaptığınız üyeler sayesinde kazancınızı katlarken; aynı zamanda üyelik ücreti de ödemek durumunda kalmayacaksınız. Çünkü üye sayınız arttıkça üyeliğiniz de otomatik olarak güncellenecektir. Bu sebeple size bağlı olan grubun ve gruptaki üyelerin her birinin performansı ve başarısı size de etkileyecektir.

Hepimizin bildiği gibi bir çok network marketing sisteminde komisyon oranları belirli aralıklarda değişmektedir. Ancak Xnetwork marketing sisteminde bu oran daha fazladır. Çünkü satışı yapılan ürünler için depolama ve dağıtım gibi giderler yoktur. Dolayısıyla bu alanlarda çalışan işçiler de bulunmamaktadır. Bu işçi ücretleri ve iş kollarına yönelik giderlerin satışı yapılacak olan ürünlere de yansıtılması söz konusu olmadığından diğer network marketing sistemlerine göre daha fazla komisyon oranı söz konusudur. Bu sistemde pazarlanan ve satılan ürünler ağırlıklı olarak internet kanalıyla satılan dijital ürünlerdir.

Xnetwork 7x sistemine üye olduktan sonra sizlere çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bunlar; ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabileceğiniz birer hazır web sitesi ve bu siteye ilişkin çok çeşitli teknik desteklerdir. Bu destekler içerisinde SEO ayalarının yapılması, otomatik güncellemeler, domainler vb. bulunmaktadır. Ayrıca yeni yazılımlara ve sistemle ilişkili programlar ile Xclub avantajlarına da sahip olacaksınız. Bunların yanı sıra Xnetwork satış ortaklığı ağına girme hakkına da sahip olacaksınız. Böylece 2 farklı iş kolundan kazanç elde edebileceksiniz. Size sunulan bir diğer hizmet ise; ürünlerin tanıtımı için sitenizde yayınlanmak üzere hazır makalelerin gönderilmesidir. Xnetwork pro ekibimiz sayesinde belirli dönemlerde yapılması düşünülen online seminerler ile etkileşimli bir öğrenme platformu oluşturulmuş olacak ve bu sayede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabileceksiniz. Ayrıca sizlere gönderilecek olan görsel eğitimler ve videolu anlatımlar ile başarınızı arttırabileceksiniz.

Bu sayede üyeler, sosyal medya araçlarının kullanılarak kazanca dönüştürülmesi, blog yazarlığı ve seo uzmanlığı konularında bilgi sahibi olarak; karşılıklı öğrenmeye yönelik bir eğitim platformunda bir araya geleceklerdir. Sisteme yönelik sormak istediğiniz soruları bu platformlarda da uzman kişilere sorabilir; ya da aylık düzenlenmesi düşünülen online seminerlere katılabilirsiniz.

Yaptığınız iş Xnetwork sistemiyle alakalı bir iş ise de bu durumda kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Çünkü size verilecek hazır web sitesi ile işinizi büyütebileceksiniz. Kısacası bu işi ek kazanç yerine asıl işiniz olarak da kendi işinizin üzerine kurgulayabilirsiniz.

Türkiye’de ortalama 35 milyon internet kullanıcısının bulunduğu düşünüldüğünde büyük bir alıcı kitlesini görmek mümkündür. Bununla birlikte aynı kitle oldukça fazla üye potansiyeline de işaret etmektedir. Çünkü ne olursa olsun globalleşen dünyada birçokları gün içerisinde internette online olarak bulunmakta ve çeşitli faaliyetlerini internet ağ sistemleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Burada size düşen, sadece ve sadece teklif göndermektir. Konusunda uzman reklamcılar tarafından hazırlanan Xnetwork 7x sayfası teklif gönderdiğiniz kişileri kendiliğinden ikna edecektir. Her kişiye tek tek e-posta göndermek yerine sizlere gönderilecek olan otomatik e-posta gönderme programları sayesinde çok fazla kişiye e-posta gönderilmiş olacaktır. Dolayısıyla sizin çok fazla uğraşmanıza gerek kalmadan sistem yeni üyeleri kendine çekecektir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular