Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Xnetwork ProjeX Nedir?

Xnetwork ProjeX Nedir?ProjeX, Türkiye’nin internet üzerindeki en büyük alışveriş merkezini oluşturacak  ticari bir platformudur.

Satış ortaklığı sistemini, network pazarlamanın kitlesel gücüyle birleştiren  sistem, üretici firmaların ürün ve hizmetlerini, sınırların ötesine taşıyacak ve Dünya üzerinde, Türkiye imzalı büyük bir ekonomik yapı oluşturacaktır. Sahip olduğu  teknoloji, hizmet ve araçlar ile sisteme dahil olan herkes bu sayede kolayca gelir elde ederek sunulan avantaj ve fırsatlardan faydalanacaktır.
Dünyada ve Türkiye’de e-ticaret çok hızlı bir şekilde büyüyor. Amerikalı tüketiciler alışverişlerinin %70’e yakınını, Avrupa %35’e yakınını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Türkiyede yaklaşık %4 olan bu oranın önümüzdeki 5 sene içinde 10 katına kadar yükselerek çok büyük bir gelişme göstermesi beklenmektedir.Peki şimdi diyorsunuz böyle mütiş hazır bir sistem binlerce tl eder,İşte Proje X Türkiye’de tek yapan da bu Hazır dükkanlara sadece 150 tlye sahip olabileceksiniz ve getirdiğiniz arkadaşların dükkanlarından da %70 kira geliri elde edeceksiniz.

 Siz de bu büyümekte olan bu pazardan payınızı almak için geç kalmadan Ön kaydınızı tamamlayın sistemi inceleyin resmi kaydınıza geçerek sizlerde bu müthiş sistemin içerisinde yer alın.

ÜCRETSİZ ÖN KAYIT İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular