Anasayfa / Teknoloji / Yağmur yağınca renk değiştiren şemsiye

Yağmur yağınca renk değiştiren şemsiyeUrbanTrim kendini yenilikçi fikirlere adamış bir firma. Şık ve kaliteli ürünleri piyasaya sunarak farklılık oluşturmak peşinde. İlk ürünleri için SquidLondon tasarım eviyle anlaşmışlar. Ortaya çıkan ilk ürün ise yağmur yağdığında sanatsal modeller ortaya çıkartan bir şemsiye.

Bu ürün girişimcilik ve inovasyon kavramlarının birbirine nasıl yakıştığını gösterir nitelikte. Videoda izleyeceğiniz şemsiye yağmur yağmadan önce siyah beyaz, yağmur yağmaya başladığında ise renkli tasarımlar ortaya çıkmaya başlıyor. Oldukçe ilgi çekici bir ürün ve bir çok medyada haber olmuş.
Bu şemsiyenin satış fiyatı 38 dolar bu ürüne sahip olmak istiyorsanız yurt dışından getirtmeniz gerekiyor. Firmanın web sitesi ise www.urbantrim.com

  Mükemmel Denge ve Çevikliğe Sahip Robot; ATLASYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir