Anasayfa / Ekonomi-Finans / Yapı Kredi’den Günde Sadece 5 TL’ye 5 Bin TL’lik Kredi

Yapı Kredi’den Günde Sadece 5 TL’ye 5 Bin TL’lik KrediYapı Kredi, yeni yılda tüketicilerin nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla günde sadece 5 TL geri ödemeli bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. Yüzde 0,50 faiz oranı ile 36 ay vadede 5 bin TL olarak alınabilinen bireysel ihtiyaç kredisiyle tüketiciler, çok uygun geri ödeme koşulu ile kredi alma imkanına kavuşuyor.

Yüzde 0,38’den başlayan faiz oranlarında 20.000 TL’ye kadar kullanılabilen diğer bireysel ihtiyaç kredisi ise Yapı Kredi müşterilerinin her türlü nakit ihtiyacını karşılamak üzere tasarlandı. Başvurması ve ödemesi çok kolay olan bireysel ihtiyaç kredisi, eğitim, evlilik, tatil, gibi nakit ihtiyacının arttığı dönemlerde de müşteriler tarafından kullanılabiliyor.
Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin 4411’e ‘Bireysel’’ boşluk ‘’TC Kimlik no’’ boşluk ‘’Aylık Net Gelir’ bilgilerini yazıp kısa mesaj göndermesi veya www.yapikredi.com.tr adresinden başvuruda bulunması yeterli oluyor. Kredi değerlendirme sonuçları anında cep telefonuna SMS olarak iletiliyor. Başvurular ayrıca Yapı Kredi şubelerinden de gerçekleştirilebiliyor.

İş Kurmak İçin Bayilik Veren Firmalar


27 Yorumlar

 1. Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali yardıma ihtiyacınız varsa maddi olarak size yardımcı olabilirim.
  Lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın: 3kredi@gmail.com

 2. Merhaba, bir iş kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, araba kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyonu kredileri, teminatsız krediler, girişim sermayesi vb arıyorsunuz .. Veya bir veya bir banka veya mali yapılandırma tarafından bir kredi reddetti Have Been Nedenleri daha. Ya kredi çözümleri! Bir papaz, bir özel borç veren,% 2, düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler için kredi duyuyorum. Fırsatları 48 hours.we içinde transferi tutmak için kredi tartışmak e-posta @ tarafından anlaşılabilir şartları İletişim altında kredi vermek için bize ulaşın: (FERNANDOCARLOSJUAN@gmail.com)

 3. Merhaba,
  Bu Susan James, özel kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılır terimler ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 4. Merhaba,
  Bu Susan James, özel kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılır terimler ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com

 5. Merhaba,
  ben Rev.Dr Daniel Arjan, yaşam süresi fırsat kredileri veren özel bir kredi borç veren duyuyorum. Eğer acilen borçlarını ödemek ya da işinizi geliştirmek için bir kredi ihtiyacı bir kredi ihtiyacım var mı? Siz Bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiş? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? Daha fazla arıyor biz tüm mali sorunlar geçmişte yapmak için buradayız çünkü. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için maddi desteğe ihtiyacı olan bireylere, para kazandırıyor. Biz güvenilir ve yararlanıcı yardımda ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Yani e-posta ile bize en bugün başvurun:
  (rev.dr.danielarjan@gmail.com)

 6. Sevgili kredi Başvuru
  Biz açık altındaki bireylerin firmaların ve şirketlere kredi vermek ve
  anlaşılabilir terimler ve durumları hakkında da kısa ve uzun işletmek
  % 2 çok düşük faiz oranı vadeli krediler. Eğer olacak önce bunu
  Bu kredi için başvurabilirler, ben doldurmak ve bu dönmek istiyorum
  Eğer hak eğer tamam doldurulmuş başvuru formu aşağıda bilmek
  Bu kredi için ..

  Bu teklif her ciddi fikirli açıldı lütfen unutmayın
  çözmek için bir kredi almak isteyen bireyler, firmalar ve şirketler
  Yeni iş kurmak gibi mali sorunlar,
  yeniden kurulması eskileri ya da ameliyat bu firmanın itibaren borç ödeme vb
  24 saat hizmet ve biz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için
  biz en iyi şekilde nasıl yapılacağını biliyorum hepsi bu.

  Bu mesaj bizim masada sizi ulaşıyor sen, biz bildirmek için
  Her zaman ne kadar şimdiye kadar finansal yardım hizmetinizde ki sen olabilir
  senin elde ilgilenen varsa biz you.So için her zaman buradayız, ihtiyaç
  Bu firmadan bir kredi, lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurarak ve göndermek
  Bize e-posta yoluyla.

  Biz şu krediler kategorisini sunuyoruz;

  * Bireysel Kredi
  * İşletme Kredisi
  * Borç Konsolidasyon Kredi.

  KREDİ İÇİN GEREKLİ MİKTARI :.
  KREDİ VE AMACI :.
  KREDİ SÜRESİ :.
  TAM İSİMLER :.
  ADRES :.
  TELEFON NUMARASI :.
  SEX :.
  MEDENİ DURUM :.
  YAŞ :.
  MESLEK:
  AYLIK GELİR:
  ÜLKE:

  Tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacak ve sadece kullanılacak
  Amaç hangi istenmiştir olduğu. NOT: Biz bekliyor olacaktır
  en kısa sürede bu mesajı almak gibi yanıt. Sizin için teşekkürler
  anlayış ve işbirliği.

  Saygılarımla.
  Mr.Anderson.

 7. Merhaba,
  Bu Susan James, özel bir kredi borç veren genel kamuoyunu bilgilendirmek için bir finansal fırsat herkese açık herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranı bir açık ve anlaşılır terimler ve bireylerin, firmaların ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 8. Merhaba,
  Bu Bayan Gül Badmus, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardım için ihtiyacı olan herkes için bir finansal fırsat açtı genel kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır bir şart ve koşul altında bireylerin, firmaların ve şirketlerin kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (roseofsharonfinance@gmail.com)

 9. Merhaba,
  Bu özel bir kredi borç veren genel kamuoyunu bilgilendirmek için bir finansal fırsat herkese açık olan herhangi bir mali yardıma ihtiyacı, Susan James. Biz kredi vermek için% 3 faiz oranı bireylerin, firmaların ve şirketlerin açık ve anlaşılır bir şart ve koşullar altında bulunmaktadır. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 10. Mr johnson işareti

  BİZ 2% FAİZ İŞ İÇİN ORANI VE ÖZEL AMAÇLI kredi sunmak. ŞİMDİ BAŞVUR: E-posta (johnsonloanfirm02@live.com) yoluyla daha detials için ..

  DOLGU VE DÖNÜŞ
  Adı: ===
  Tutar gerekli: ===
  Süre: ==
  ülke ===
  Amaç: ===
  Cep numarası: ==
  Önce uygulanan Eğer evet / hayır:

  Mr johnson işareti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir