Anasayfa / Kariyer ve İş / Yapı Kredi 2014 Yılında 300 Personel Alımı Yapacak

Yapı Kredi 2014 Yılında 300 Personel Alımı Yapacak
2014’TE BİNİNCİ ŞUBESİNİ AÇACAK

Yapı Kredi 2014 yılında da büyümeye devam edecek. Halen 940 şubesi bulunan banka 2014 yılının toplamında 60 yeni şube daha açmayı planlıyor. Yalnız Yapı Kredi’nin değil sektördeki diğer bankaların da şube sayısını artırmaya devam edeceği vurgusu yapan banka yetkilileri, bu kapsamda 2014 yılı sonunda bin şubeye ulaşacaklarını yineliyorlar.

yapi kredi eleman alimlari 2014Yapı Kredi şube açılışlarına paralel olarak yeni personel alımlarına da devam edecek. Yeni işe alımlar yeni şubeler ve genel müdürlük ihtiyaçlarına paralel olarak gerçekleşecek. Bu doğrultuda 2014 yılında toplam 300 personel alınması planlanıyor. Halen ekim sonu itibariyle Yapı Kredi’de 16 bine yakın çalışan bulunuyor. Şube sayısının artmasına paralel olarak genel müdürlük çalışan sayısının da arttığına vurgu yapan banka yetkilileri, işe alımlarda ihtiyaç duyulan pozisyonlara yönelik ilanların yayınlandığını ve birebir bu pozisyonlar için işe alım yapıldığını belirtiyor.

Banka her iş için farklı niteliklerde çalışan istihdam ediyor. Ancak genelde deneyimsiz pozisyonlardaki adaylar için 28 yaşını doldurmamış, üniversite mezunu, yabancı dil bilen, erkek adaylarda askerliğini yapmış olması belirleyici kriterler olarak sıralanıyor.

yapikredi.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir