Anasayfa / Haberler / Yaprak Dökümü Dizisinin Takipçileri Büyük Finalde Mutlu Son Görmek İstiyor

Yaprak Dökümü Dizisinin Takipçileri Büyük Finalde Mutlu Son Görmek İstiyorSinemalar.com’un yaptığı anket takipçilerinin ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde nasıl bir final beklediklerini ortaya koydu. Üyelerine ‘Yaprak Dökümü nasıl bitsin?’ diye soran Sinemalar.com, böylece dizi fanatiklerinin senaryonun nasıl sonlandırılmasını istedikleri hakkında görüşlerini bildirmelerine olanak tanıdı. Ankete katılan ‘2.360 Sinemalar.com üyesinin %42’i senaristlerin kitaba bağlı kalması gerektiğini düşünüyor ve dizide mutsuz son görmek istiyor. %58 ise bahtsız Tekin ailesinin artık mutlu sonu hak ettiğini söylüyor.

Ankete katılanların ‘Ferhunde ve Şevket barışsın mı?’ sorusuna cevabı ise %73 ile ‘Hayır, Ferhunde dizinin sonunda Necla’nın kocası Ali ile mutlu olacak.’ şeklinde oldu. %27 ise aynı soruya ‘Evet, onlar birbirleri için yaratılmışlar.’ diye cevap verdi.

Anketteki bir başka soru da Tekin ailesinin düşman kardeşleri Necla ile Leyla hakkında. ‘Necla babaevine geri dönsün ve Leyla ile arasını düzeltsin mi?’ sorusuna ankete katılanların %33’ü ‘Hayır, kardeş de olsa affedilmeyecek şeyler var.’ şeklinde cevap verdi. %67 ise ‘Evet, kardeşten iyi dost olmaz; bunu anlamaları gerek.’ diye düşünüyor.
Anketteki son soru ise, Tekin ailesinin gençliği hapislerde çürüyen oğlu Şevket ile komşu kızı Sedef’in ilişkisi hakkında. ‘Sedef ve Şevket’in sonu ne olsun?’ sorusuna ‘Sedef sevgilisinden ayrılıp Şevket ile beraber olsun.’ şeklinde cevap verenlerin oranı %29 iken, ankete katılanların %71’i ise ‘Şevket Sedef’i hak etmiyor. Sedef Şevket’le beraber olmasın.’ diye düşünüyor.

Sinemalar.com internet adresi üzerinden ulaşılan ankete aynı zamanda sitenin Facebook sayfası üzerinden de ulaşılabiliyor. Sinemalar.com’un Facebook sayfasını ‘beğenenler’ ankete katılmanın yanı sıra Yaprak Dökümü’nün finali hakkında yorumlarını da internet üzerinden paylaşma imkanı buldu.

Nokta girişimi olan Sinemalar.com, 240.000 üyesi ve 130.000 filmden oluşan geniş arşivi ile Türkiye’de en büyük sinema topluluğuna sahip site konumunda bulunuyor. Bu topluluk tarafından yaratılan 5.500 grupta üyeler, filmler, diziler ve sanatçılar hakkında diledikleri gibi tartışıp, bilgi ve fotoğraf paylaşımında bulunabiliyorlar. Gruplar içerisinde her ay ortalama 15.000 tartışma konusu açılıyor.

  Bankaların Eğitim Kredisi Kampanyaları

Sinemalar.com üyelerinin internet üzerindeki etkileşimi Facebook’ta da devam ediyor. Facebook’taki Sinemalar.com Unutulmaz Film Replikleri adlı hayran sayfası 244.000 üye sayısını aşmış bulunuyor.

Nokta Hakkında:

Nokta, Türkiye’nin video, blog, fotoğraf paylaşımı, sinema ve pek çok farklı alanda sosyal medya platformlarını bünyesinde bulunduran ve her ay Türkiye’deki internet kullanıcılarının %62’sine ulaşan bir şirkettir. Nokta’nın sosyal medya sitelerindeki inovasyon odaklı reklam modelleri, Türkiye’nin lider markalarına ölçülebilir ve yüksek katma değerli çözümler sunarak internet kullanıcıları ile markaların bütünleşmesini sağlamaktadır. Nokta, Ankara ve İstanbul ofisleriyle Türkiye’nin önde gelen internet medyası şirketleri arasındadır. Nokta bünyesinde yer alan siteler arasında Arabalar.com, Blogcu.com, Doviz.com, Fotokritik.com, İzlesene.com, Pasaj.com, Sinemalar.com ve Yemektarifleri.com sayılabilir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir