Anasayfa / Haberler / Yaratıcılığınızı Göstermenin Kolay ve Eğlenceli Yolu EasyPen i405

Yaratıcılığınızı Göstermenin Kolay ve Eğlenceli Yolu EasyPen i405Genius EasyPen i405

Boyama ve çizim için tasarlanan EasyPen i405, 4’x5.5’ çalışma alanı ve kablosuz kalemi ile Windows ve MAC kullanıcılarının yazma, çizme, taslak oluşturma ve e-posta imzalamaları için ideal bir çözüm sunuyor.

EasyPen i405’i kontrol etmek, fare kullanmaya kıyasla daha büyük rahatlık ve kolaylık sağlıyor. İmleç, kalemi dokundurduğunuz yerlerde yüksek hassasiyetle hareket ediyor. Office ve Internet fonksiyonlarına anında erişmek için tek yapmanız gereken, 28 programlanabilir kısayol tuşundan birine tıklamak. Bir fonksiyonu başlatmak içinse çizim veya yazım sırasında, 2 tuşa ve tüm şekiller ve kalınlık kontrolü için 1024 seviye basınç hassasiyetine sahip olan kalemi hafifçe dokundurmak yeterli. Kalem mandalı, tabletin sağında saklanabiliyor ve böylece taşıma ve depolamayı kolay hale getiriyor.
Vista ile tak ve çalıştır özelliği, el yazısı tanıma uyumluluğu, Office programlarında dijital mürekkepleme fonksiyonu ve rahatlık sağlamak amacıyla yüksek kalite kauçuk malzeme kullanılarak tasarlanan yeni kablosuz kalem, EasyPen i405’in diğer özellikleri arasında sayılabilir.

Dijital fotoğrafları düzeltmek, el ile çizim yapmak, sanatsal çalışmalar ve resimler yaratmak ve hatta kendi el yazınızla yazmak artık EasyPen i405 sayesinde elinizin altında bulunan seçeneklerden sadece bazıları.
SON KULLANICI FİYATI:69 TL

Genius Hakkında:

1985’te kurulan Genius’un ürünleri arasında bilgisayar faresi, klavyeler, web ve güvenlik kameraları, hoparlörler, oyun çevre ürünleri, uzaktan kumandalar, kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital video kameralar ve dijital fotoğraf çerçeveleri bulunmaktadır. Genius ayrıca ABD’den patentini aldığı scroll-wheel teknolojisi bulunan bilgisayar faresinin de sahibidir. Genius 2007 yılında İnternet’te sayfaların ve belgelerin sekiz yönde daha hızlı taranması için optik dokunmatik kontrollü scroll-wheel teknolojisine sahip Mouse’u duyurmuştur. Genius ürün gamını bilgisayar çevre ürünlerinden öteye taşıyarak tüketici elektroniği endüstrisine giriş yapmış ve cep telefonu aksesuarları, Bluetooth özellikli kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital fotoğraf çerçeveleri, iPod hoparlörleri ve MP4 çalar üretimine başlamıştır. Genius 1997 yılında Tayvan Borsası’nda (TAIEX: 2365) işlem görmeye başlamıştır.

  Evde elektrik üretmeye belediye şartı!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir