Anasayfa / Kariyer ve İş / Yayladağı Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Yayladağı Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Yayladağı Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Yayladağı Belediyesi itfaiye eri alımı yapacaktır. Hatay ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımızı ilgilendiren bu alımın detayları aşağıda yer alan ilanda bulunmaktadır. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen ve itfaiyeci olmayı hedefleyen takipçilerimiz, ilanı inceleyerek başvurularını yapabilirler.

Yayladağı Belediye Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi : 02 Eylül 2011
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2011

Genel Şartlar

Genel Şartlar ve Notlar Talebe başvuracak adayların itfaiyecilik kursu belgesine sahip olması gerekmektedir.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Kur’a çekimi 16.09.2011 Cuma günü saat 10.30’da Belediye meclis salonunda noter huzurunda yapılacaktır.- Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için tebligat yapılacaktır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri
Meslek: İtfaiyeci
Öğrenme Türü: Kurstan
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Altınözü, Dörtyol, Hassa, Hatay Merkez, İskenderun, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağı, Yayladağ, Erzin, Belen, Kumlu

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 4
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir