Anasayfa / Giyim ve Moda / Yaz Düğünleri İçin Moda Teras

Yaz Düğünleri İçin Moda TerasModa Teras bir çok gelin ve damat adaylarinin araştırması sonuc gidip gördüğü ve çok beğendiği bir yerdir.Adalar ve Kalamış manzaraları eşliğinde yaz düğünleri için mükemmel bir mekan.Moda Teras ile görüşmeye gittiğinizde sizi çok iyi karşılayacaklardır.Deniz manzarası eşliğinden çaylarınızı içerken düğün organizasyonunuz için planlar kurabilirsiniz. Düğün hazırlıkları sürerken moda terasın, yemeklerin mükemmel olması ile birlikte moda terasaki hizmetlilerin sizler için sergileyecegi tavırları fark edeceksiniz;sizin ihtiyaçlarınıza her zaman karşılık verecekler,bir problem çıkması halinda alternatif çözümler sunacaklar,aradığınızda ulaşabilecekler,size karşı güven tazeleyecekler ? Moda terasa gittiğinizde düğün organizasyonunda profosyonelce çözümler ürettiklerine inanacaksınız.

MODA TERAS TA NELER VAR?:
Otopark hizmeti var.Garanti sayısı hafta içi 200 kişi, hafta sonu (cuma, cumartesi, pazar) 300 kişi. Moda Teras bahçesinin tamamını kullanabiliyorsunuz. Davetliler dışındaki müşterileri bahçeden bağımsız ayrı bir yere alıyorlar. Hava muhalefeti olması durumunda 150-200 kişi kapasiteli kapalı alanları var. Limitsiz alkollü ziyafet menü fiyatı 80-125 TL arası+KDV. Yaz-Kış, Hafta içi-Hafta sonu fiyatları farklı. Fiyata pasta dahil. Alkolsüz ziyafet menü fiyatı 70-90 TL arası+KDV. Fiyata dahil olmayan hizmetler için;d ilerseniz gün içinde belirlediğiniz 2 saat içinde (18:00’e kadar) bu mekanda Nikah Şöleni de yapabiliyorsunuz. Sınırsız şarap ve kokteyl düzeni kişi başı fiyatı 40 TL.
Moda Terastan Kareler


  Kotex ve Arzu Kaprol ile Stil Yarışması BaşladıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir