Anasayfa / Pazarlama ve Satış / Yeni Asya Neşriyat sanal satışa geçti

Yeni Asya Neşriyat sanal satışa geçti
http://www.yeniasya.com.tr/2010/12/05/resim/e.jpg

Yenı Asya Neşriyat’ın bütün kitaplarına artık internetten ulaşılabiliyor. www.yeniasyakitap.com adresinden vereceğiniz siparişler üç günde kapınıza geliyor. Yeni Asya Neşriyat Pazarlama ve Satış Müdürü Selahattin Ümütlü internet e-satış işlemini anlattı.

*Yeni açılan e-satış siteniz hakkında bilgi verir misiniz?

E-satış sitemiz yayınevimizin kitaplarını sanal ortamda okuyucularımızla buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Yeni Asya neşriyat bünyesinde kurulan online satış sitesi başta Risâle-i Nur Külliyatı olmak üzere pek çok türde eseri okurlarına sanal ortamda sunmaktadır.

Okuyucularımız yeniasyakitap.com sitemizi ziyaret ettiklerinde, bütün eserlerimize kolayca ulaşabileceklerdir.

Siteden alış veriş yapanlara bir kampanya var mı?

Yeniasyakitap.com’u ziyaret eden kitap okurlarına özel kampanyalarımız elbette var.

İnsanların buradan nasıl alış veriş yapacağını

anlatır mısınız?

www.yeniasyakitap.com’u ziyaret eden okurlarımız öncelikle üyelik kaydını gerçekleştirip, istedikleri ürünleri belirledikten sonra ödemelerini yapacakları ekrana yönlendirilecekler; buradan ister havale, isterlerse kredi kartı ile alış verişlerini tamamlayabilirler. Ayrıca kredi kartı ile yaptıkları alış verişlerinde bazı bankalara taksit imkânı da sunulmaktadır.

Şimdiye kadar en çok satılan eser hangisi oldu?

Risâle-i Nur Külliyatı başta olmak üzere, diğer eserlerimiz de okuyucularımızdan ilgi görüyor.

Sipariş verilen kitaplar, okuyucuya kaç günde ulaşacak?

yeniasyakitap.com üzerinden verilen siparişler İstanbul içerisindeki müşterilerimize 1 günde, diğer şehirlerdeki okurlarımıza ise en geç 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Kargo ücretleri nasıl?Yeniasyakitap.com üzerinden yapılan siparişlerin toplamı 100 TL’nin üzerinde ise kargo bedeli tarafımızdan karşılanıyor.

İnternetten alış veriş yapmak her zaman güvenli bulunmaz, bu sitede güvenlik nasıl sağlanıyor?

Bütün bankaların kullandığı, 128bit SSL Sertifikası ile sitemiz güvenliği korunmaktadır.

Yeni kitaplar hangi kategoride yer alıyor?

Çoğunlukla ilahiyat alanında eserlerimiz olmasına karşın, bütün kesime hitap eden araştırma-inceleme, eğitim, gençlik, tarih ve çocuk kitaplarıyla yelpazemizi geniş tutmaya çalışıyoruz.

Yeni çıkan kitapların muhtevasından bahseder misiniz?

Hz. İsa ve Günümüz İsevileri; Hz. İsa‘nın hayatını anlatıyor. Okuyucu bu kitabı okuduğunda Hz. İsa’nın mesajları ile Kur’ân-ı Kerim arasında ne kadar büyük bir benzerlik olduğunu fark edebilecek…

Nur Mesleğinden Damlalar; İnsana ve kâinata tevhit eksenli bir bakış açısı kazandırmaya çalışıyor.

Nur Talebeleri; Nur Talebelerinin hayatlarını anlatıyor.

Yayıncılık adına hedefleriniz neler?

İnsanlığa sahip çıkmak, dünyayı tehdit eden risklere karşı setler kurmak, okuma sevgisini kazandırmak, bilgi çağına uygun kitapları okurlara sunmak.

Külliyatta

kampanya

Yeni Asya Neşriyattaki yeni kitapları öğrenebilir miyiz?

Yeni Asya Neşriyat olarak, sürekli yeni yayınlarımızı okuyucularımızla buluşturma azmindeyiz. Kasım ayı yeni kitaplarımızdan “Hz. İsa ve Günümüz İsevileri” “Nur Mesleğinden Damlalar” ve “Nur Talebeleri” kitaplarını okuyucularımızla buluşturduk.

Ayrıca okuyucularımızdan gelen yoğun talep üzerine 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren yayınevi olarak Risâle-i Nur Külliyatında kampanya başlattık. Okuyucularımıza bu eserleri daha uygun fiyata sahip olma imkânı sunmaktayız. “Risâle-i Nur girmeyen yer kalmasın” diye büyük boy Külliyatı 399 lira’dan 239 liraya, orta boy Külliyatı ise 290 liradan 169 liraya indirdik.

Said Temur/ İstanbul


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir