Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Yeni BMW 1 Serisi

Yeni BMW 1 SerisiBir Otomobil Sadece Asla 1 Otomobil Değildir, Yeni BMW 1 Serisi

DÜNYA DEĞİŞİYOR. OTOMOBİLLER DE DEĞİŞİYOR. ARTIK OTOMOBİLLER SADECE BİR ULAŞIM ARACI DEĞİL. ARTIK OTOMOBİLLER KULLANICILARININ YAŞAM TARZLARINI İFADE EDEN BİR TASARIM OBJESİ. VE BİREYSELLİĞİN GİDEREK KUTSALLAŞTIĞI BU ÇAĞDA YALNIZCA BİR YAŞAM TARZINI YANSITAN OTOMOBİLLER DEĞİŞEN DÜNYAYA AYAK UYDURABİLECEK. İŞTE BU YÜZDEN BMW, YENİ 1 SERİSİ’Nİ FARKLI YAŞAM TARZLARINA UYGUN OLARAK GELİŞTİRDİ. YENİ BMW 1 SERİSİ 25.500 EURO’DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA BORUSAN OTOMOTİV YETKİLİ SATICILARI’NDA.

DÜNYAYI TASARIM KURTARMAYACAK. AMA DEĞİŞTİRECEK.

Tasarım, sadece güzel görünen otomobiller yaratmak demek değildir. Detayları anlamlandırmak, küçük parçalara büyük işlevler yüklemektir. Tepeden tırnağa yeniden tasarlanan Yeni 1 Serisi, kullanışlı, estetik ve geniş iç tasarımıyla hayal gücünüzün sınırlarını aşacak ve onu istediğiniz yere götürecek.

HER BAŞARILI OTOMOBİLİN ARKASINDA BİR İTİŞ GÜCÜ VARDIR.

Bazı otomobillerin arkasında sadece bagaj vardır. Bazılarında ise eşsiz bir itiş gücü. 2004 yılında otomobil dünyasına yepyeni bir soluk getiren ve alışılmış tüm kalıpları yerle bir eden BMW 1 Serisi tümüyle yenilenen tasarımıyla tutkunlarına merhaba diyor. Yeni BMW 1 Serisi, ön-arka aksa eşit ağırlık dağılımı ve arkadan itişli oluşuyla size benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor. Sınıfındaki tek arkadan itişli otomobil olan Yeni 1 Serisi’nde ihtiyacınız olan tüm güç ayağınızın ucunda.

MOTOR OTOMOBİLİN HER ŞEYİ DEĞİLDİR. AMA ÇOK ŞEYİDİR.
Bir otomobil birçok özelliğiyle ilgi çekebilir. Ama yarışı sadece motoru güçlü olanlar kazanır. Bugüne kadar yaratılmış tüm BMW’lerde olduğu gibi Yeni 1 Serisi de üstün performanslı motoruyla otomobil dünyasında taşları yerinden oynatacak. TwinPower Turbo teknolojisine, sınıfında tek 8 kademeli Steptronik şanzımana sahip Yeni 1 Serisi, boyutlarından beklenmeyecek bir performans sunuyor.

Her iki modeli de 1.6 litre motora sahip Yeni 1 Serisi’nin 116i modeli 136 bg, 118i modeli de 170 bg güç üretiyor. Sergilediği üstün performansın yanı sıra EfficientDynamics teknolojisi sayesinde ortalama yakıt tüketimini 5,6 lt/100 km’ye indiriyor. Bir BMVV’den bu beklenmez miydi?

  Nokia X1-00 Düşük Gelirli Aileler İçin Cep Telefonu

TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDEN BİR OTOMOBİL. MÜMKÜN.

Teknoloji çağında, otomobillerde teknolojiye lyak uydurmalı. Yeni BMW 1 Serisi, sahip olduğu îniliklerle bu görevini başarıyla yerine getiriyor, ‘esela Yeni 1 Serisi’ne bindiğinizde anahtar için rılmış herhangi bir yer göremezsiniz. Çünkü Yeni MW 1 Serisi’nde otomobilinizi çalıştırabilmeniz için ınahtarın yanınızda olması yeterli. Peki yoldayken iarihteki ilk SAV otomobili kimin yarattığını merak ederseniz ne yaparsınız? Eğer Yeni 1 Serisi kullanıyorsanız, İDrive butonunu kullanarak kolayca Google’a bağlanıp sorunuzun cevabını öğrenebilirsiniz. Sonra öğrendiğiniz cevabı anında Tvvitter’a yazabilirsiniz. Bu arada, İPod’unuzdan dinlediğiniz müziği Facebook’tan paylaşmak isterseniz, o da mümkün. Zaten her anı teknolojiyle şekillenen dünyada, bir BMVV’den de bu beklenirdi.

Bu arada Google’a sormanıza gerek yok. Sorunun cevabı BMW.

ARI GİBİ UC. KELEBEK KADAR ZARARSIZ OL.

BMW’nin yarattığı otomobilleri diğerlerinden ayıran Efficient Dynamics, Yeni 1 Serisi’nde de harikalar yaratıyor. Üstün performanslı motoru size eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatırken, düşük yakıt tüketimi ve CO2 salınımıyla da doğaya bir selam gönderiyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir