Anasayfa / Şirket Haberleri / Yeni GSM Operatörü BİMcell

Yeni GSM Operatörü BİMcell

Ünlü markaların en çok tercih edilen ürünlerini kendi markası altında üreterek tüketiciye daha ucuzdan satan BİM, bir süredir kendi operatörüyle hizmet vereceğinin sinyallerini veriyordu ancak bu söylentilerin espriden ibaret olduğu düşünülüyordu.

bimcellUcuz ve kaliteli satış politikasıyla yakaladığı başarıyı GSM sektöründe de sürdürmek isteyen BİM, bugün basına yaptığı duyuruyla BİMcell’i resmen ilan etti. İlk etapta AVEA altyapısını kullanacak olan BİMcell, mevcut GSM operatörlerinin kafa karıştırıcı kampanyalarına alternatif olarak geliyor. Gelecekte kendi altyapısıyla hizmet vermeyi hedefleyen BİMcell, tahmin edeceğiniz üzere ucuz hizmet politikasıyla tüketiciyi cezp edecek.Şuan sadece ön ödemeli hatlarla karşımıza çıkan BİMcell’in telefon numaraları 551 kod numarasıyla başlıyor. 49 liralık ilk ödemeyle satışa sunulan BİMcell hatları, heryöne 6 saniyesi 1 kuruşa konuşturacak. Yani alışık olduğumuz tanımlarla, heryöne dakikası 10 kuruş gibi gayet uygun, mevcut operatörlerin tarifelerinden dört kat daha ucuza telefon görüşmesi yapabilmeniz mümkün hale getiriliyor.

BİMcell’de 100 SMS 4 TL, 100MB internet 8 TL, 500MB internet 9 TL, 1GB internet ise 14.5 TL’den tüketiciye sunuluyor. BİMcell abonesi olmak için yapmanız gereken tek şey, nüfus cüzdanı fotokopiniz ile beraber herhangi bir BİM marketine gitmek.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir