Anasayfa / Haberler / Yeni Yıla Karnaval Havasında Merhaba Diyenlerin Adresi The Hall İstanbul

Yeni Yıla Karnaval Havasında Merhaba Diyenlerin Adresi The Hall İstanbul
2010 yılı boyunca imza attığı birbirinden unutulmaz gecelerle takipçilerinin gönlünü fetheden The Hall İstanbul en iyiyi en sona sakladı. Kendine özgün tarzlarıyla bir müzik grubu olmanın çok ötesinde üne sahip Global Kan Kan, yılın son gecesinde The Hall İstanbul sahnesinde ilk kez İstanbullu müzikseverlere yeni yıla merhaba demek için buluşuyor.

Global Kan Kan’ın Electro house, Balkan beat ve gypsy swing tarzlarını, flüt, keman, akordeon gibi enstrümanlar ve teatral şovlar ile süslediği ve dinleyenlerde bağımlılık yaratan performansları, çılgın bir balkan eğlencesi sunuyor. İtalyan DJ, prodüktör ve müzisyenlerden oluşan Global Kan Kan grubu, harita üzerinde birbirinden uzak olsa da bugünün dünyasında yan yana duran farklı toprakların seslerini birbiriyle buluşturuyor. Ortaya da Global Kan Kan’ın hem müziği hem de teatral şovları ile muhteşem bir karnaval eğlencesi çıkıyor. Avrupa’nın Çingene eğlencesine şahitlik etmeniz için Global Kan Kan, enerjik ruhları ile yılbaşında İstanbullu müzik severlerin gönüllerini fethetmeye geliyor.Ama The Hall İstanbul’da yılbaşı, Global Kan Kan’ın karnaval eğlencesi ile bitmiyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde festivallerin vazgeçilmez ikilisi DearHead, DJ setinin başına geçecek. Electro, tech-house ve electro-house’un karışımını sunan DearHead, performanslarında sevilen hitleri çarpıcı remiksleriyle yeni yıl için çalacaklar. Ardından pinpause ve İlkay Türk’ün yılbaşına özel DJ setleri ve sürpriz şovlar ile yılbaşı sizin için tam bir karnavala dönüşecek.

Siz de yeni yılı The Hall İstanbul’da karşılayanlardan olmak ve sabahın ilk ışıklarına kadar Balkan – çingene dansçıları ve ateş şovlarının büyülü atmosferinde, 2011’e uzun zaman unutulmayacak bir eğlenceyle girmek isteyenlerdenseniz yerinizi hemen ayırtın!

The Hall Hakkında:

The Hall’ın hikayesi bundan 134 yıl önce başlıyor. Zamanın önde gelen ailelerinden Mısırlıyan ailesine mensup üç hayırsever kızkardeş, 1876 yılında Pera’da bugünkü Ağa Camii’nin yanındaki Sakızağacı Caddesinde Ermeni Surp Asdvazazis kilise kompleksini inşa ediyor. Sakızağacı caddesi üzerinde bulunan tarihi kilisenin etrafına, kiliseye gelir sağlamak üzere Yeşilçam sokağına kadar uzanan müştemilatlar inşa ediliyor. Ermeni Vakfı’na ait olan bu binalar zaman içinde çok çeşitli amaçlar için kullanılmış. 30 yıl önce ayakkabı imalathanesi ve matbaa, sonra Yeşilçam filmlerine stüdyo işlevi görmüş.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir