Anasayfa / Şirket Haberleri / Yeni Yılda Yeni İnci ile “Kendiniz” Olun

Yeni Yılda Yeni İnci ile “Kendiniz” OlunKadın, asla göründüğü gibi değildir. İçi sıcakken, duruşu buzdağları kadar soğuk olabilir. İçinden şen kahkahalar atarken, dışarıya mazbut yüzünü gösterebilir. İçinde baştan çıkarıcı bir kadın yaşarken, dışarıya yanakları al al olan utangaç bir kadını yansıtabilir. Hepsinin ortak bir noktası vardır: Kadın, çözülmez bir bilmece gibidir ve kendini kendince ifade eder…

Bu ifade etme şekli de en çok özel günlerde ve gecelerde ortaya çıkar; elle tutulur gözle görünür hale gelir. Ve kadının, bu amaçla kullandığı pek çok aksesuardan biri de mutlaka iç giyimidir. Çünkü iç giyim, kadının kendisini kendi ne ise öyle gösterme tercihidir…

Ve Yeni İnci, 2011 yılbaşında tam da bunu hedeflemiştir…

Yeni İnci, bir anlamda kadınların yeni yılda kendilerini yenilenmelerini, bunun için yeni yıla özel size ve sevdiklerinize en iyi hediye alternatifini oluşturabilecek bir seri hazırladı. Yeniliklere kucak açmalarını ve kendilerine ait yepyeni bir bilinmeyeni keşfetmelerini, eski iç giyim alışkanlıklarını terketmelerini istiyor. Yeni İnci, kadınları yeni yılda bu setlerle ‘kendileri gibi’ olmaya davet ediyor.
Yeni yılın ilk gün ışığı odalara vurduğunda, gardıroba kaldırılmış bütün o ciddi, iddialı ve ışıltılı kıyafetlere inat, kadınların üstünde ya da yanı başlarında duran her Yeni İnci setiyle hayatlarına yeni bir başlangıç yapacaklarını ve kendilerini oldukları gibi yansıtacaklarını biliyor. Bu yüzden Yeni İnci, 2011 yılbaşında kadının kendisine, sevdiği hemcinslerine hatta seven bir erkekten sevilen bir kadına en güzel hediye olarak ön plana çıkıyor. Fiyatları 47.50 TL olan kombinezon setleri, sizleri Nişantaşı, Eminönü ve Fatih’teki Maddam mağazalarında, Yeni İnci’nin Bayrampaşa’daki Fabrika Satış Mağazası’nda, yetkili tüm bayilerinde farklılık arayan herkesi bekliyor. Ayrıca internet üzerinden www.yeniincistore.com adresinden de sipariş vermek mümkün.

  Taze Fikir ve Akıllı İşler güçlerini birleştirdi

Yeni İnci Hakkında:

Yeni İnci’nin 1964 yılında, İstanbul’da, 30 metrekarelik bir atölyede başlayan üretimi, günümüzde 10 bin metrekarelik ve modern teknoloji ile üretim yapan dev bir binada devam etmektedir. Etkili pazarlama organizasyonu sayesinde tüm yurt geneline dağılan Yeni İnci, ihracatıyla da Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. Kaliteli üretimi kadar ayrıcalıklı tasarımlarıyla da mutlu bir kullanıcı kitlesine sahip olan Yeni İnci, 2006 yılında hayata geçirdiği Y-Girl markasıyla genç hanımların, Kitaro markasıyla da erkeklerin tercihi olmayı başarmıştır. 2009’da ürün gamına ev giysisi alanında pijama takımlarını da dahil eden Yeni İnci, aynı yıl Maddam mağazası perakendedeki yerini de aldı. Sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmanın yanında, tüketici odaklı yaklaşımı ve tüketici dostu fiyatlarıyla da kısa sürede tercih edilen marka haline gelen Yeni İnci’nin yeni hedefleri arasında erkek ve çocuk iç giyimi ile mayo üretimi de yer alıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir