Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Yeniçarşım.com’un Reklam Müziğini Çalışanları Seslendiriyor

Yeniçarşım.com’un Reklam Müziğini Çalışanları Seslendiriyor

7 gün 24 saat internetten alışveriş imkanı sunan Yeniçarşım.com’un reklam müziğini çalışanları seslendiriyor.

355 mağazasıyla internetten alışveriş imkanı sunan Yeniçarşım.com’un 40’ın üzerinde çalışanı var. Yaş ortalaması 27 olan ekibin yüzde 50’sini kadın, yüzde 50’si de erkek çalışanlardan oluşturuyor. Çalışan kadrosunu 4 ayda oluşturan Yeniçarşım.com, ekip ruhunu güçlendirmek adına jingle müziğini (reklam müziğini) çalışanlarına seslendirtti. Yeniçarşım.com Genel Koordinatörü Elif Bakiler, şarkı fikrinin müzisyen bir dostları olan Meltem Taşkıran’dan çıktığını ve ekip ruhunu güçlendireceğini tahmin ettikleri için bu fikri çok sevdiklerini söylüyor. Önce şarkının demosu yapılmış. Tüm çalışanlar bu demoyu çok sevince neden hep birlikte söylemiyoruz, üzerine bir de klip çekmiyoruz diye bir düşünde doğmuş.

Bakiler, “Şarkının ritmik yapısı ve çalışanlarımızın şarkıyı söylerken çok eğlenmeleri bize o kadar ilham verdi ki, yılbaşı kampanyamızın kreatifi de önceden belirlenmiş oldu. Bu sayede internet dünyasında bir ilke imza atarak online yılbaşı eğlencesini desteklemek için şarkımızla oynayan bir dansöz uygulaması yaptık. Tüm ekip toplandı ve şarkının kaydı için stüdyoya girildi. Sesim güzel çıkar mı diye tedirgin olanlarımız da oldu, kendini öne atıp göbek atanlarımız da. IT Müdürümüz tüm yaşananları videoya çekti. Onu çektiği videolardan klip yaptık. Bizim için önemli olan da ekip olarak bir arada eğlenceli bir şeyler yapmaktı” diyor.Hedef 2 yılda 5 bin mağaza
Şu anda 355 mağazanın bulunduğu Yeniçarşım.com’da, 24 farklı kategoride 120 binin üzerinde ürün kullanıcılara sunuluyor. 2 yılda 5 bin mağaza ile tüm kategorileri kapsamayı ve hedef kitleye erişim gücünde lider oyuncu olmayı hedefleyen Yeniçarşım.com’u, ayda yarım milyon farklı kişi ziyaret ediyor.

www.yeniçarşım.com’da birey ve markalar değil, sadece ticari unvana sahip kişi ve kurumlar sıfır ve faturalı ürünlerini sergileyebiliyor. Bunun yanı sıra Yeniçarşım.com Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi ile de benzerlerinden ayrılıyor. Bu sisteme göre müşteri bir mağazadan ürünü seçip satın aldıktan sonra para, Hürriyet güvenli alışveriş sisteminde müşterinin onayını bekliyor. Ürün müşteriye ulaştığında ve müşteri üründen memnun kaldığında onay veriyor ve mağazaya ödeme aktarılıyor. Bu sistem sayesinde müşterilere hem ürünü görerek alma özgürlüğü hem de internetten güvenli alışveriş yapma imkanı sunuluyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir