Anasayfa / Haberler / Yılbaşında ne yapalım?

Yılbaşında ne yapalım?
Yeni yıla girmemize günler kala, yılbaşı gecesi için düzenlenen parti programları da netleşmeye başladı. Mimar Sinan Üniversitesi’nden Sirkeci Garı’na, lüks restoranlardan gece kulüplerine kadar birçok mekân eğlence programlarını açıklamaya başladı. Öğrencileri hedef alan partiler 30 liradan başlayan fiyatlarıyle dikkat çekerken mekânlar bu yıl “Lüks olsun” diyenler için kişi başı fiyatın 300 TL’ye kadar çıktığı “Loca” formülüyle göze çarpıyor. Yılbaşı gecesi için mekânların olmazsa olmazı hindi. Yemekli programlarda ortalama 2 başlangıç, 2 ara sıcak anayemek ve tatlı sunuluyor. Sınırsız yabancı içki seçeneği genellikle locayı tercih edenlere sunuluyor. Yeni yıla ev ortamı dışında, yemek ve müzikle girmek isteyenler için seçenekleri derledik.ÖĞRENCİYE 30 TL’YE CANLI MÜZİK DE DİNLETECEKLER
* Hayal Bistro’da yılbaşını kutlamak isteyenler giriş için 39.50 lira öderken, yemek için fiyat 79 TL. Çubuklu Hayal Kahvesi’nde ise Gripin sahne alacak. Bilet fiyatı 92 TL olacak. * Mimar Sinan Üniversitesi’nde ise bu sene ilk defa olarak yılbaşı partisi düzenleniyor. She Past Away, Tolga Duyan ve Bon Mod’un canlı performans sergileyeceği yılbaşı akşamı için öğrenciler 30 TL, öğrenci olmayanlar ise 50 TL ödeyecek.
* Canlı müzik performanslarıyla ünlü Ghetto’da tam giriş biletinin 45 TL, öğrenci giriş biletinin 35 TL olduğu yılbaşı akşamında Ghetto’da yemek yemek isteyenlerin, limitli içki içerek, 140 TL ödemeleri gerekiyor. DJ performansı, canlı caz müzik konserinin de sahne alacağı akşamın yemek mönüsü, hindi dolma veya krema soslu levrek ile tatlı olarak da tiramisudan oluşuyor.
* Sirkeci Garı’ndaki yılbaşı partisine katılmak isteyenlerin ödemesi gereken ücret 45 TL iken, stand almak isteyenler 6 kişi için 600 TL ödeyip yabancı içki alabilecek.

MFÖ’de loca biletin 3 katı
* MFÖ’nün sahne alacağı Suada Club’daki yılbaşı kutlamaları için loca fiyatı 275 TL iken, bir içkinin dahil olduğu parti girişi için ödenmesi gereken ücret ise 90 TL.
* Blackk’te DJ Suat Ateşdağlı ile yılbaşı programının fiyatları loca ve yemek tercihine göre 200 TL ile 400 TL arasında.
* W İstanbul’da Frederic’s’in mönüsünde yılan balıklı ve Alaska yengeçli volovan’dan istiridye rockefeller’a kadar birçok seçenek var. Kişi başı fiyat 150 Euro.

NÜKTE CÖBEK- GAZETE HABERTURK- HT EKONOMİ


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir