Anasayfa / Kariyer ve İş / YKM 900 personel arıyor, YKM iş başvurusu

YKM 900 personel arıyor, YKM iş başvurusuYKM Personel Alımı

58 mağazası bulunan YKM bünyesinde toplam 3 bin 600 kişi çalışıyor. YKM İK ve İş Geliştirme Koordinatörü Murat Akgün, 2018’de açılması planlanan mağazalar dahilinde yaklaşık 900 kişilik işe alım yapacaklarını belirtiyor. Firma, yaklaşık 10 mağaza açmayı planlıyor.
Mağaza tarafında, satış danışmanı, kasiyer, reyon yöneticisi pozisyonları; genel müdürlük tarafında ise satın alma ve kategori yönetimi, tedarik zinciri planlama, mağazacılık operasyon yönetimi, lojistik, bilgi teknolojileri alanlarında uzman yardımcısı ve uzman pozisyonları için işe alım yapılması planlanıyor.

Mağaza kadroları için işe alım kriterleri şöyle: En az lise mezunu, ürün satışı, kasa ve müşteri hizmeti konusunda başarılı, müşteri tercih ve beklentilerinin karşılanmasında deneyimli, perakende satış teknikleri, ürün-stok takibi konularında bilgili, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti güçlü, beden dilini kullanan, empati yetkinliği gelişmiş, dış görünümüne özen gösteren kişiler.

YKM iş başvurusu için linke tıklayınız.

  Boyner 300 personel arıyor, Boyner iş başvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir