Anasayfa / Kariyer ve İş / YKS 2016’ya Kadar 3.250 Personel Alımı Yapacak

YKS 2016’ya Kadar 3.250 Personel Alımı YapacakTESİS işletlemeciliği, bina mühendisliği, işletme danışmanlığı gibi alanlarda faaliyet gösteren, Yapı
Kredi Koray GYO ve Koray İnşaat’ın ortak kuruluşu YKS, servis alanlarını genişletme kararı aldı. Faaliyet alanlarına alışveriş merkezi kiralama ve yönetimini de ekleyen YKS, 5 içerisinde 2 milyar dolar değeri olan 100 proje ile çalışmayı hedefliyor. İstihdamın da 4 katına çıkacağını söyleyen YKS Genel Müdürü Sinan Fındıkoğlu, “975 olan çalışan sayımızı 4 bine çıkaracağız. İşlettiğimiz 1.3 milyon metrekare ise 3 milyon metrekareye ulaşacak. 75 milyon dolar işletme bütçesini hedefliyoruz. Yeni girdiğimiz AVM alanında ise 2016 yılına kadar 15 AVM işletmesi istiyoruz” diye konuştu. İzmir’deki Forum Bornova’nın işletmesini aldıklarını, aynı şirketin Aydın ve Denizli’de yapımı süren AVM’lerini de işleteceklerini belirten Fındıkoğlu, başka AVM’lerle de görüşmeler yaptıklarını açıkladı. Fındıkoğlu, ayrıca şu anda faaliyet gösterdikleri işlere ek olarak son hedeflerinin ise yatırım yönetimi yapmak olduğunu söyledi.

  Norm Kadro Nedir?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir