Anasayfa / Kariyer ve İş / Ziraat Bankası Kendi Yapacağı Sınav İle 1544 Personel Alacak

Ziraat Bankası Kendi Yapacağı Sınav İle 1544 Personel Alacak

Ziraat bankası 1544 personel alımı

Ziraat Bankası, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartı aramadan kendi yapacağı sınav ile lisans mezunu olan 1544 kişiyi işe alacağını duyurdu. Başvurular 13 Haziran tarihinde son bulacak.

Ziraat Bankası, ‘Bu ülkenin geleceği için daha çok işimiz var’ Ziraat Bankası 1500 kişiyi daha hayalini kurduğu geleceğe kavuşturuyor. Daha sağlam bir gelecek, daha güçlü Türkiye için haydi sen de Ziraat’e’ sloganı ile resmi İnternet sitesinden 4 yıllık lisans eğitimi çeşitli bölümlerden mezun alan 1500 personel alınacağını duyurdu.Bankanın Türkiye’nin çeşitli kentlerindeki şubelerine 30 iç kontrolör yardımcısı, 100 mali tahlil uzman yardımcısı, 1200 Servis görevlisi, 170 Tarımsal Müşteriler Servis görevlisi ile Ziraat Sigorta A.Ş.’ye 29 servis görevlisi ve Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. için 15 servis görevlisi olmak üzere 1544 personel alacak.

Duyuruda, 01 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu olan adaylar başvurularını www.ziraatbank.com.tr adresinden 13 Haziran 2011 günü saat 20.00’a kadar yapılabilecek. Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular ise kabul edilmeyecek. Yazılı sınav tarihi ve sınav merkezleri daha sonra daha sonra bankanın internet sitesinden ilan edilecek.Hürriyet
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir