Anasayfa / Kariyer ve İş / Zurich Sigorta İş Başvurusu

Zurich Sigorta İş Başvurusu

Zurich Sigorta’ya iş başvurunuzu yaparak çağımızın en popüler işlerinden biri olan sigortacılığa adım atabilirsiniz. Zurich Sigorta, 2008’ de İstanbul’ da faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden beri sürekli ilerleyerek sektördeki yerini korumaktadır.

Zurich Sigorta; kaza, sağlık, yangın, nakliyat ve kredi sigortaları gibi alanlarda sigorta hizmeti vermektedir. Zurich Sigorta; müşteri memnuniyetini sağlamayı, kendini sürekli geliştirmeyi, yenilikçi olmayı ve en iyi sigorta şirketi olmayı amaçlamaktadır.Zurich Sigorta şirketine katacağı personelden; disiplinli, çalışkan, gelişime açık, eğitimli, kariyer hedefleri olan, grup çalışmasına yatkın, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bireyler olmasını beklemektedir.

Çağımızın en yaygın işlerinden biri olan sigortacılıkta sizde kariyer yapmak istiyorsanız, Zurich Sigorta’ ya iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Zurich Sigorta’ nın bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, websitesinden online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Zurich Sigorta
Adres: Meclis-i Mebusan Caddesi, ÇBS Han 47/6 PK:34427 Fındıklı / İSTANBUL
Tel: 0212 393 16 00
Fax: 0212 292 87 61
E-Mail: info@zurichsigorta.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir