Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

360Fit Bayilikler Veriyor

Hem zayıflatıyor hem kazandırıyor

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra dengeli beslenme konusunda uzmanlaşan markanın kurucusu Liana Pesah, 4 bütünleşik sistemden oluşan yeni bir modeli Türkiye’ye getirdi ve yaygınlaştırıyor. Şu anda Türkiye genelinde 15 lokasyonda bayilikleri bulunan 360Fit 2019 yılında 15 lokasyon daha eklemeyi hedefliyor.

360Fit

Pesah, yapacağı yatırımı çok kısa sürede geri alma niyetinde olanlara da cazip bir yatırım fırsatı sunduğuna dikkat çekiyor. 360Fit projesine yatırım için ödediğiniz tutar haricinde ekstra bir giriş franchise bedeli alınmayarak kadınlarımızın iş hayatına girişlerini desteklemek hedef olarak benimsenmiştir. Bütçenize uygun bayilik seçenekleriyle başlayabileceğiniz bir yatırımla yeni bir iş sahibi olabiliyorsunuz” diyor.

Aylık paket fiyatları 1500 TL ile 3000 TL arasında değişen zayıflama kürlerine 30 müşterinin dahil olması halinde amortisman ve vergi hariç yıllık 400 ile 500 bin lira arasında kâr kaldığını ifade eden Pesah, “Bu da son derece makul bir oran. Pek çok iş alanında geri dönüşün 3-4 yılları bulduğunu düşünürsek oldukça cazip”dedi.

http://360fit.com.tr/

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu