Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

5 Bin TL Altında Bayilik Veren Firmalar

5 Bin TL Altında Franchise

1. Technolog bayilik : Technolog bünyesindeki nano teknolojik ıslak mendil formatındaki ürünlerle Ekonomist tarafından ‘Krizde kazandıracak iş fırsatları arasında’ gösterildi. Kukuroğlu Kimya Tekstil Paz Ve Dış Tic. tarafından üretilen Technolog markalı cam koruyucu, yağmur kaydırıcı, buğu önleyici, torpido koruyucu, ahşap kaplamaları koruyan, araç içi bakımı yapan ıslak mendil formatlı ve nano teknoloji harikası ürünler, 2010 ile birlikte bayi ve distribütör ağını genişletecek. Technolog yurt içi ve yurt dışı girişimcileriyle birlikte 2008 yılında 2,5 milyon, 2009 yılı ile birlikte 3.8 milyon adet ürün satışı gerçekleştirdi. Yeni markası Technolog birbirinden farklı 14 nano teknolojik ürünüyle bayi ve distribütör ağına yeni girişimciler dahil etmek istiyor.

Tecnolog’ un ücretsiz bayi destek ürünleri
Ürün Teşhir kutu ve stantları, Afiş , Pazarlama Planı
Technolog il bazında girişimcinin bütçesine göre tedarikçiler yada bayilikler oluşturarak yayılıyor. Technolog bayisi olmak için herhangi bir giriş ücreti talep edilmiyor. İlinize göre belirlenmiş bir miktar ürün alımı bayilik başlangıcı için yeterli. Bayilik yatırım maliyeti illere göre değişiklik gösterse de Anadolu’ da yer alan bir ilde ortalama bayilik için gerekli sermaye 5.000 TL civarı.

Technolog herhangi bir bayilik giriş ücreti talep etmiyor. Bayilik vereceği girişimcinin potansiyeline göre bayilik yada tedarikçilik şeklinde seçenekler sunuluyor. Ürünlerin en etkili biçimde satışa sunulduğu nokta Benzin istasyonları. Benzin istasyonlarındaki günlük araç trafiği 1000 ile 1500 arasında değişiyor. Bununla birlikte personel destekli ürün satışı günlük 100 ile 300 ad arasında değişiyor. Ayrıca araçların yıkama ve bakımı için hizmet verilen noktalarda aktif hizmet verilebiliyor. Ekonomist dergisinde “krizde bile kazandıracak iş fırsatları” adlı araştırma yazında yer alarak rüştünü ispat eden Technolog’ un ortalama kar marjı % 250 arasında yer alan ortalama kar marjı yüzde 250.

İletişim: KUKUROĞLU KİMYA TEKSTİL PAZ VE DIŞ TİC
Tel: 0 258 213 68 00 (pbx)
Faks:0 258 213 69 77
www.technolog.com.tr

*************************************************************************

2. Sihirli Güller bayiliği : Sihirli Güller; canlı, taptaze Güller üzerine her türlü yazı ve görseli basma tekniğidir. Sihirli Güller baskı tekniğiyle artık mesaj kartı yerine istediğiniz yazıyı, resmi, fotoğrafı veya logoyu kısaca istediğiniz her türlü dizaynı, istediğiniz renkte istediğiniz sayıda, güllerin üzerinde görebilirsiniz. Böylece mesajınız gülle bütünleşir, gül gibi bir doğallığa ve şıklığa kavuşur. Sihirli Güller’in kar marjı %100 dür, sadece gelirin %20’sini şirket almaktadır.

Sihirli Güller bayilik şartları
* 1500 ile 3000 TL arası yatırım bütcesine sahip olmak.
* En az bir adet firmaya ait araç sahibi olmak.
* Bayilik istediği bölgeyi iyi tanımak.
* Mümkünse Çiçek satışı veya organizasyon işleriyle uğraşıyor olmak.
* Bulunduğu şehirde ana bayi olacaksa , o şehire hizmet verebilecek kapasite ve büyüklükte olmak.

Sihirli Güller bayilik talebinde bulunmak isteyenler için iletişim bilgileri
Sihirli Güller tel : 0534 290 65 90
Sihirli Güller faks: 0216 385 36 86
Sihirli Güller web : www.sihirliguller.com

Sihirli Güller bayiliği almak isteyenler daha detaylı bilgiye web adresinden ulaşabilirler.

*************************************************************************

3. Garsem Home Collection bayiliği : Garsem firması yatak örtüsü imalatı yapmaktadır. Garsem Home Collection bayiliği almak için 5.000 TL’lik bir yatırım yapmanız yeterli. Garsem bayiliği alan yatırımcılarına %40 kar marjı sunuyor.

Garsem Home Collection bayilik talebinde bulunmak isteyenler için iletişim bilgileri
Garsem Home Collection tel : 0532 335 44 86
Garsem Home Collection faks: 0412 252 64 99
Garsem Home Collection web : www.garsem.com.tr

*************************************************************************

4. Mupa Ambalaj bayiliği : Mupa Ambalaj, çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ambalaj sektöründe edindiği saygınlık ve güvenirlik ile faaliyet göstermektedir. Mupa Ambalaj bayiliği almak isteyen yatırımcılar 5.000 TL’lik bir bedel ile %10 kar marjı getiren bir ortaklığa imza atabilir. Mupa Ambalaj bayiliği alan yatırımcı ayrıca %1 reklam katılım ve gelirinden pay şirketce bir bayilik şartıdır.

Mupa Ambalaj bayilik talebinde bulunmak isteyenler için iletişim bilgileri
Mupa Ambalaj tel : 0532 335 85 04
Mupa Ambalaj faks: 0216 573 13 50
Mupa Ambalaj web : www.mupaambalaj.com

*************************************************************************

5. Pozitif bakış gazete bayiliği : Pozitif bakış; kendine has özel teknikleri sayesinde yatırım maliyetini çok kısa sürede amorti edecek konsepti ve düşük maliyeti ile,dürüst ve idealist takım arkadaşları oluşturarak,kısa zamanda Türkiye genelinde yapılanma felsefesiyle yola çıkmıştır. Pozitif bakış gazete bayiliği almak isteyen yatırımcı 5.000 TL yatırımla iş sahibi olabilir. Pozitif bakış gazete bayilik yatırımı yapanlar %20 ila %100 arası kar marjı alırlar.

Pozitif bakış gazete bayiliği almak isteyenler için iletişim bilgileri
Pozitif bakış tel : 0288 413 17 16 – 0533 607 98 05
Pozitif bakış faks: 0288 417 47 41
Pozitif bakış web : www.pozitifbakis.com

Pozitif bakış gazetesine bayilik talebinde bulunmak isteyenler için ek olarak; ayrıntılı paket içeriklerini Pozitif bakış’ın web sitesinden inceleyiniz.

*************************************************************************

6. Jimg Media Center bayiliği : jimg Media Center kısaca, Türk üretimci şirketlerinin yurtdışında her türlü materyal reklamlarının yapılmasını organize eden bir şirket. Jimg Media Center bayiliğinin yatırım bedeli 2-3 bin TL. Kar marjı ise %20. Jimg Media Center bayiliğini daha ayrıntılı olarak kendi web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Jimg Media Center bayilik talebinde bulunmak isteyenler için iletişim bilgileri
jimg Media Center tel : 0212 601 19 98
jimg Media Center faks: 0212 310 69 69
jimg Media Center web : www.journalistanbul.com

1 2Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu