Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Anadolu Girişimcilik, Concox Cep Telefonu Bayiliği Veriyor

Cep telefonunda 100 bayi aranıyor

Anadolu Girişimcilik, 60 yaş ve üzeri insanların ihtiyaçlarına özel tasarlanan Concox GS503 cep telefonunu piyasaya sundu. Telefonun yaygın satışı için Türkiye çapında bayiler arıyor. 2014 sonuna kadar 100 bayilik verilmesi hedefleniyor.

concox

Dünyadaki teknolojik gelişmeler toplumun tüm kesimlerini etkisi altına almaya başladı. Çin’in en büyük üç teknoloji firması arasında yer alan Concox, telefon modelinde özellikle 60 yaş ve üzeri kişilerin ihtiyaçlarına yönelik Concox GS503 Senior Phone’u geliştirdi. Anadolu Girişimcilik de Concox cep telefonlarını ‘66Artı Projesi’ kapsamında ‘Büyüklerimiz İçin’ sloganıyla piyasaya sundu.

Concox GS503’ün SOS acil durum uyarı butonu SMS gönderimi yapabildiği gibi, içerisinde bulunan GPS çi-pi sayesinde kişinin bulunduğu konumun takip edilebilmesine imkan veriyor. Cihazın arkasında konumlanan SOS acil durum butonuna basıldığında adres bilgisinin medikal merkeze ulaşması ile olası bir acil durumda 7/24 ambulans gönderimi sağlanıyor. GS503 kullanıcısı, dilerse telefonun acil durum numaralarına yakınlarının telefonlarını tanımlayarak acil bir durumda bu kişilere de konum bilgisi ve acil durum mesajının SMS olarak ulaştırılmasını sağlayabiliyor.

RAHAT OKUNAN EKRAN

Telefonu kullanan kişinin tanımlı yakınları, dilerse kullanıcının lokasyonunu internet üzerinden, bilgisayar veya akıllı telefon kullanarak harita üzerinde anlık olarak görebiliyor. GS503 sahipleri aynı zamanda sağlıkla ilgili her türlü soruları için medikal merkezini arayarak gerçek bir doktordan yanıt alabiliyor. Telefonda bulunan yüksek kontrastlı LCD ekran ve büyük rakamlar rahat okuma sağlarken, basıldığında sesli okunan tuşlar kolay arama yapılabilmesine imkan veriyor.

Bu telefon için bayilik vermeye başladıklarını söyleyen Anadolu Girişimcilik Genel Müdürü Ayçan Helvacıoğlu, şu an Türkiye genelinde 10 bayilerinin bulunduğunu belirtiyor. 2014 sonuna kadar Türkiye genelinde 100 adet satış noktasına ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Helvacıoğlu, şu bilgileri veriyor:

“Lokasyon belirlerken özellikle TUlK’in verilerini inceleyerek yaşlı popülasyonunun yoğun olduğu illeri göz önünde bulundurarak karar veriyoruz. Hastane civarındaki eczaneler, teknoloji mağazaları, telefon bayileri, bizim olmak istediğimiz noktaların başında geliyor. Ayrıca, Concox GS503 ürünümüzle birçok dernek, vakıf ve doktorlarla proje çalışmaları konusunda işbirliği halindeyiz.”

YOĞUN TALEP VAR

Yaşlılarla ilgili çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almış, yaşlı derneklerinde bulunmuş, çalışmış, yaşlıların ihtiyaçlan konusunda deneyimleri olan ve teknoloji bilgisi ve ağı güçlü kişilere bayilik için öncelik tanınıyor. Ayrıca özel projeler kapsamında da tüm Türkiye’de franchi-se seçenekleri değerlendirmeye alınıyor.

Telefonun Türkiye’de ilk ve tek olması nedeniyle yoğun talep gördüğüne dikkat çeken Helvacıoğlu, kısa zamanda daha iyi bir satış hacmi yakalayacaklarını sözlerine ekliyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Hastane civarındaki eczaneler, teknoloji mağazaları, telefon bayileri.

İlk sermaye: Ürün alımına göre değişiyor.

Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.

Bayilerde aranan özellikler: Yaşlılarla ilgili çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almış, yaşlı derneklerinde bulunmuş, çalışmış, yaşlıların ihtiyaçlan konusunda deneyimleri olan ve teknoloji bilgisi ve ağı güçlü kişilere öncelik tanınıyor.

Başvuru için: 0212 346 26 26

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu