Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Atom Tost 2011’de Şube Sayısını 35 Yapacak

Atom Tost 2011’de Şube Sayısını 35 YapacakAtom Tost

Önümüzdeki günlerde İstanbul, Sakarya ve Adana’da yeni şubeler faaliyete geçirecek olan Atom Tost, 2011’de şube sayısını 40’a çıkararak, Türkiye’nin her yerinde müşterileriyle buluşmayı hedefliyor.
Ankara, Bursa, İzmir ve Eskişehir ile yurtdışı pazarlar öncelikli olmak üzere 2011 sonuna kadar Atom Tost şube sayısı 35’e 2012 sonuna kadar ise 60’a çıkarılacak.

Türkiye’nin yurtdışına açılan ilk tost zinciri markası olmasıyla da göze çarpan şirketin şuan Azerbaycan’da 2 şubesi bulunuyor.

Tostçuluğa yeni bir bakış açısı getiren ‘Tost’un lider markası’ Atom Tost, kalite, lezzet, hijyen ve uygun fiyat politikalarını bir arada sunuyor. Sahip olduğu kuvvetli alt yapı ile rakiplerinden farklılaşan marka arkasında yer alan güçlü ortaklık yapısı ile ‘Türkiye’nin’ fast food zinciri olma yolunda ilerliyor.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Franchise sistemine yeni bir anlayış getiriyor

Mahallem franchise modelleri Türk ticaretinin en büyük dinamiği esnafların yanında olan Mahallem, ulusal ve uluslararası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir