Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Biftek 33 Tantuni Franchise Giriş Bedeli Almıyor

BİFTEK 33 TANTUNİ
10 şube açacak

Seda Sarıkol tarafından 2013’te kurulan Biftek 33 Tantuni’nin ilk şubesi Gebze’de açıldı. Ardından İstanbul Çengelköy’de ikinci şubesi faaliyete geçti. Şirket franchising sistemiyle yeni şubeler açacak. Firmanın mönüsünde diğer tantunici-lerden farklı olarak şiş kebap da bulunuyor.

Sarıkol, franchise giriş bedeli almayacaklarını söylüyor. Firma önümüzdeki bir yıl içinde franchising sistemiyle 10 şube daha açacak. Bir şubenin yatırım tutarı işyeri büyüklüğüne göre değişiyor. Buna göre 50 metrekarelik bir mekanın toplam yatırım tutarı yaklaşık 100 bin TL tutuyor. Ancak açılacak şubelerin 50 metrekare ya da daha büyük olma koşulu yok; daha küçük şubeler de açılabiliyor.

biftek 33

Gıda sektöründe tecrübeli adaylarla çalışmayı tercih edeceklerini belirten Sarıkol, “îşin bizzat franchise sahibi tarafından yönetilmesini tercih ediyoruz. Girişimcinin dinamik, yeniliğe açık olması ve performans uyumluluğu gerekiyor” diyor. Yeni açılacak şubelerin işyerlerinin yoğun olduğu merkezlerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde olması gerekiyor. Biftek 33 Tantuni, eğitimden yer seçimine, ortak reklamdan personel teminine kadar birçok konuda yatırımcılara destek oluyor.

Telefon: 0216 332 24 24
Web: 33biftektantuni.com

Bayilik Veren Ünlü Hazır Giyim Firmaları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu