Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Bilgen Laboratuar Ürünleri Bayilikler Veriyor

Yeniden yapılandırılan bayi ağımız çerçevesinde, aşağıdaki iller bazında bayilikler verilecektir.

İzmir, Adana, Erzurum, Van, Diyarbakır, Sivas, Malatya

bilgenFirmamız uzman kadrosu ile bilimsel araştırmaya yönelik enstitüler, üniversiteler araştırma/kontrol laboratuarları ve hastaneler dahil olmak üzere; kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Yenilikçi ve müşteri odaklı düşünce yapısıyla yola çıkan bilgen Laboratuar Ürünleri; geçmişten gelen tecrübelerini geleceğin teknoloji ve kalitesi ile birleştirerek; araştırmacıların, çalışmalarından optimum verimi almalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Temsilcilikler

1993 yılında; Rambach agar’a adını veren ve 1970’li yıllardan beri mikrobiyoloji alanında yapmış olduğu bilimsel çalışmalarla ünlenen Dr. Alain Rambach tarafından Paris / Fransa’da kurulan CHROMagar Microbiology, kültür ortamları sektörüne yenilikçi ve devrim niteliği taşıyan kromojenik besiyerleri ile girmiştir. Geleneksel kültür tekniklerine karşı güvenilir, hızlı ve basit kromojenik kültür çözümleri yaratmıştır.

CHROMagar; klinik mikrobiyoloji, endüstriyel mikrobiyoloji, kalite kontrol sistemleri, su ve çevre mikrobiyolojisi alanlarını kapsayan en geniş kromojenik besiyeri ürün pörtföyüne sahiptir. Bu pörtföy Salmonella, Staph aureus, Candida albicans, E.coli O157, Listeria, Vibrio, E.coli ve Pseudomonas gibi klinik ve gıda kökenli önemli patojenleri de kapsar.

Dr. Rambach tarafından yönetilen, bilimadamları ve teknisyenlerden oluşan CHROMagar ailesinin birincil görevi, günümüzdeki çok dirençli mikroorganizma enfeksiyonları ile mücadeleye yönelik besiyeri çözümleri üretmektir. Yüksek üretim ve kontrol standartlarının bir göstergesi olarak ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2004 sertifikaları bulunan CHROMagar, sektörünün lider firması konumundadır.

Adres : Tekstilkent Ticaret Merkezi

A23 Blok No:16 34235 Esenler / İstanbul
Tel : +90 (212) 659 24 48 / +90 (212) 659 09 65

Fax : +90 (212) 659 90 43
Mail : bilgen@bilgenltd.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu