Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Bonex Yangın Söndürücü Bayiliği

bonexFirma İsmi : Bonex Türkiye
Bayilik Kategorisi : Atılabilir Yangın Söndürücü
Kuruluş Yılı : 2012
Şube Sayısı : –
Firma Tanıtım : Densed Dış Ticaret firması Bonex firmasının Türkiye ve 11 ülkenin daha tek yetkili distribütörü olarak operasyonlarına devam ekmektedir.

BONEX Japonya firması yangının cok daha kolay bir şekilde söndürülebilmesi için dünyada ilk defa atılabilir tip yangın söndürücülerin üretimi amacıyla kurulmuştur. En önemli hedeflerimiz hem yangının engellenmesi anlamında toplum bilincini arttırmak hem de en son teknoloji ile üretilmiş kolay kullanılabilir ve cok etkili olan ürünleri topluma kazandırarak hem ev tipi gereçler sektöründe hem de ticari ve profesyonel yangın söndürücüler sektorlerinde bir devrim yaratmaktır.

Kullanımı kolay, eğitime gerek duymayan, 5 yıl raf ömrüne sahip, basınçsız, sadece yangının içine atılarak kullanılabilen, çok küçük ve hafif ancak çok etkin, çocukların dahi kullanabileceği atılabilir yangın söndürücülerimiz FR911, COE ve diğer ürünlerimiz ile birlikte yangın söndürme anlamında devrim niteliğindeki ürünlerimizi sizlere sunmaktan onur duyarız.

Temsil ettiğimiz ülkeler şöyledir: Türkiye , Azerbaycan, Gürcistan, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Irak, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Kırgızistan , KKTC.

Tüm ülkelerde ve illerde acentelikler verilmektedir.

Bayilik Şartları : Markalaşma sürecimizde tüm bireylerin ulaşabileceği, bütçeleri sarsmayacak nitelikte şartlarımız mevcuttur.
Bayilik ile ilgili Destekler : Acentelerimize broşür, katalog, cam giydirme, tanıtım cd’si vs. gibi tüm reklam tanıtım donelerini sağlamaktayız. Bunlara ek olarak canlı olarak yangın tatbikatı demo gösterilerimiz ile de katkı sağlamaktayız.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Markalaşma sürecimizde tüm bireylerin ulaşabileceği, bütçeleri sarsmayacak nitelikte şartlarımız mevcuttur. Kar marjımız tüm başvuru yapan bireyleri tatmin edecek düzeyde yüksektir.
Bayilik için ek şartlar: –

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Gülçin Koç
Telefon : +90 212 252 42 26
Web Sitesi : www.bonexturkey.com
E-posta Adresi : info@bonexturkey.com
Adres : Cumhuriyet mah.Cumhuriyet cad.2059.sok No:5 Delta Towers Kat:12 D:130 Esenyurt/ İSTANBUL, TURKIYE 34520

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu