Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Burak Besicilik Bayilik Şartları, Bayilik Veren Firmalar

Burak Besicilik Bayilik Şartları, Bayilik Veren Firmalar

Burak Besicilik 1997 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, kalite standartlarını yükseltmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef almıştır. Bu hedefler doğrultusunda gelişmelere açık anlayışı ve dinamik yapısıyla, sürekli değişen piyasa koşularını da göz önüne alarak faaliyet alanlarını, ürün yelpazesini ve kapasitesini de devamlı olarak artırmaktadır.

Burak Besicilik hijyenik koşullarda, kaliteli ve güvenli gıda üreterek müşterilerine en üst düzeyde hizmet, güven ve mutluluk vermeye çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve kaliteyi esas alan anlayışımızla tüketicilere en kaliteli ürünleri sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve Türkiye’nin sayılı et ürünleri arasına girmektir.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına gerekli önemi vererek hijyenik koşullarda, güvenli ve kaliteli gıda üreterek müşterilerimize kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalitede ve hizmette sürekliliği hedef alarak müşteri taleplerini zamanında ve doğru olarak karşılamak, kaliteli hammadde kullanmak ve sektörümüzün gereği sağlıklı hijyenik koşullarda üretim yapmak ve bunu sağlamak için çalışanlarımızı hijyen konusunda sürekli eğiterek tüketici ve çevre sağlığını ön planda tutmaktır.

İletişim

Burak Besicilik ve Gıda Sanayi LTD. ŞTİ.
Adres : Yeşilçam İşyeri Sitesi E Blok No:107 Şaşmaz / ANKARA
Telefon : 0.312 278 25 92 – 93
E-Posta : info@bozbeyoglu.com
Web : http://www.bozbeyoglu.com/

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu