Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / BySolvo’dan bedelsiz bayilik fırsatı

BySolvo’dan bedelsiz bayilik fırsatıBySolvo’dan bedelsiz bayilik fırsatı…

BySolvo güçlü bir franchisor olarak, yatırımcısına ürünler hariç hiçbir masraf yaptırmadan iş olanağı sunuyor.

BySolvo, kendi işine sahip olmak isteyen girişimcilere, sıfır bedelle iş sahibi olma imkanı sağlıyor. Üstelik bunu girişimcilerin her türlü taleplerini karşılayarak sunuyor. Geliştirilen üç tip bayilik modelinden “Katalog Bayiliği” ile kolay bir iş imkanı sağlıyor.

BySolvo
Özellikle çalışan kişilere ikinci bir iş fırsatı ve ek gelir kaynağı da olabilecek katalog bayilik modelinde, girişimci uygun kriter ve koşullara sahip ise herhangi bir yatırıma gerek kalmadan direkt bayi olabiliyor. Kendisine sunulan katalo-ğun yanında BySolvo kurumsal kimliğine dahil olmasının ardından sağlanan kartvizit, broşür, internet tabanlı program vs. gibi donanımla anında kendi işine başlayabiliyor.

Ayrıca satışı artırıcı pazarlama eğitimlerini de üstlenen BySolvo, katolog bayisinin satışını kolaylaştırıcı imkanları ile de bayisine verdiği önemi gösteriyor. Ayrıca satışlardan verdiği pirimler ile de bayisini son derece mutlu ediyor.

  Yeni Franchise Vermeye Başlayan MarkalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir