Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Ceos Bilişim İntek Win Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : ceos bilişim teknolojileri anonim şirketi
Bayilik Kategorisi : bilişim ve teknoloji marketi
Kuruluş Yılı :  2015
Şube Sayısı :  8
Firma Tanıtım :  Intek Win, bilişim ve teknoloji alanında oldukça büyük yatırımlara imza atmış Ceos Bilişim Teknolojileri A.Ş markasıdır. İntek Win 2015 yılı itibarı ile hayata geçirdiği bilişim ve teknoloji marketi bayiliği projesi ile İzmir merkezli bir firma olup, Türkiye geneli franchise bayilik vermektedir. İntek win bayiliği oldukça büyük avantajları içinde barındıran, bayilerin kazanmasına yönelik desteklerin firma tarafından uygulandığı bir projedir. İntek win bayilik projesinde hedeflerimizden ilki bilişim ve teknoloji alanındaki hizmet ve ürünlerin aynı çatı altında müşterilerimize sunulması, müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarını giderebildiği mağazaların olmasının yanısıra aynı zamanda bilişim hizmetlerininde verildiği bayi adayına oldukça iyi bir kazanç elde ettiren ve müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir teknoloji marketi projesidir.

Rakiplerimizin aksine Intek Win müşterilerine ve bayilerine sunduğumuz avantajlar ve imkanlar saymakla bitmez, bizi rakiplerimizden ayıran en büyük farklılıklarımızdan ilki sadece merkezi lokasyonlar yerine, küçük konsepte sahip bayilik modelimiz ile il merkezlerine bağlı ilçelerde bile Intek Win Mağazası kurulabilir, diğer teknoloji marketlerinin aksine fiyat seçeneklerinin daha uygun olduğu, kaliteli ürün haricinde ürün çeşidinin bulunmadığı bir mağaza modelidir. Intek Win Ailesi olarak müşteri memnuniyeti bizim için oldukça büyük önem taşımakta, firmamızın tüm satış politikaları, kalite politikaları ve insan kaynakları politikaları bu yönde şekil almaktadır.

İntek win bayilik almak isteyen yatırımcılara büyük kolaylıklar sağladığı gibigenç girişimcilerin desteklenmesi ve ticari hayata atılmaları adına firma olarak gerekli destekleri vermektedir. İntek win ailesi olarak yöneticilerimiz, hissedarlarımız, çalışanlarımıza kadar tüm kurumsal yapımızda bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti esas alınmıştır. Ceos Bilişim A.Ş. markası olmanın sorumluluğunu üstünde taşıyan firmamız, intek win markası ile 2015 yılı itibarı ile Türkiye ve Avrupa teknoloji marketleri pazarındaki yerini almıştır.

2015 yılı itibarı ile intek win trade projesi ile hem internet sitemiz üzerinden hemde mağazalarımız üzerinden satışı gerçekleştirilecek olan ve farklı paket çeşitlerine sahip wintrade  ceos bilişim teknolojileri projesidir. Win trade ile kobiler, esnaflar ve ithalat, ihracat yapan şirketlerin bilişim alanındaki hosting, domain, internet sitesi gibi ihtiyaçları karşılanmakta, üyelik sistemi ile çalışılmaktadır.

Geleceğe emin adımlar ile ilerleyen intek win ailesi olarak bayi adaylarımıza şimdiden başarılar diliyor bizi seçen müşterilerimizin ve bayilerimizin başarılı ve bol kazançlı bir ticari hayat geçirmeleri adına sürekli kendimizi yenileyerek vizyonumuzu asla daraltmadan ilerlemekteyiz.

Bayilik Şartları : Değerli Bayi Adayımız ;

İntek win ailesi olarak markamızın, bayilerimizin ve şirketimizin güvenliği, sürdürülebilirliği ve kalite politikalarımız gereği bazı bayilik koşulları yönetim kurulumuz tarafından belirlenmiş olup bu hükümler dahilinde bayilik başvuruları değerlendirilmektedir.

1 – Bayi Adayı ile İlgili Şartlar:

a) 18 yaşını bitirmiş olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
b) Yüz kızartıcı, hürriyeti bağlayıcı ve ağır ceza suçlarından hüküm giymemiş olmak ve bu suçlardan sabıkası bulunmamak
c) Mağazamızın açılacağı bölgenin nüfusunun en az 30.000 kişi olması
d) Mağazamızın açılması planlanan ilde başkaca bir intek win bayisinin bulunmaması
e) Bayi başvuru departmanımızın yapacağı ön araştırma neticesinde aday inceleme raporunun olumlu yönde olması
f)  Bayi adayının intek win bayiliğini işletmek ve gerekli bayilik ödemelerini karşılayabilecek maddi güçte olması
g) Bayi adayının intek win tarafından verilecek olan işletmecilik eğitimini tamamlamış olması
h) Bayi adayının kendisinden istenilen evrakları bayi temsilcisine ön başvuru kabul aşamasında göndermesi
ı)  Bayi adayının en az lise mezunu olması
i)  Ortak yatırım planı ile bayilik alacak adayların her birinin başvuru kriterlerine uyması
j) Bayiliğin açılması planlanan bölgenin fizibilite raporlarının olumlu olması

Yukarıda belirtilen şartlar haricinde gerekli bilgilendirme ve bayi bilgilendirme klavuzunun yer aldığı bilgilendirme e postası bayi temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonrası tarafınıza gönderilecektir.

Bayilik başvurunuzun hayırlı olmasını sizinde intek win ailesine katılmanızı temenni ederiz .

Bayilik ile ilgili Destekler : Yatırım Kolaylığı

Bir teknoloji marketi kurmanın maliyeti apaçık ortadadır, bu nedenle tekno-market kurmak isteyen yatırımcıların gözünü korkutan sermaye rakamları ve büyük şirketlerin pazardaki tek olma arzuları bu gibi işletme yatırımlarının önünü kesmektedir. Biz intek win ailesi olarak, intek win projesi ile bir ilki başarıyoruz. Öncelikle üç farklı konsept ve iki farklı yatırım seçeneği ile bayi adayımızın kolay bir şekilde mağaza açması adına gerekli kolaylığı sunuyoruz. Öncelikle ürün ve hizmet tedariğinden bahsedersek intek win bayilerinin yüksek oranda stok yapması yerine revaçta olan ürünlerin mağazamızda yer alması yönünde bir strateji geliştirmiştir. Bu sayede hem bayimiz stok maliyetlerinden kurtulmuş oluyor, hemde metrekaresi daha ufak bir mağazada ürün ve hizmetlerimizin satışını gerçekleştirip kazanabiliyor, daha ufak bir mağaza tabiki aynı oranda giderlerinde az olmasını getiriyor, bu sayede metrekare olarak minumum 80 metrekare olan bir dükkan intek win small mağaza katagorisinde açılabiliyor, bir çok giderin az olduğu mağazanızı anahtar teslim olarak tarafımızca kurulmakta olduğu için bayi adayı hiç bir şekilde kurulum işlemlerinde ekstra masraflar yapmıyor. Personelinizin bulunmasından, eğitimine, bayimizin eğitiminden bir çok aşamaya kadar yanında olduğumuz için bayimiz sadece satış ve hizmet odaklı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bayilik modelimizde düşük maliyetler söz konusu olduğu için yatırımcılar kolaylıkla mağazalarını işletebiliyor ve intek win bayisi olarak kazanabiliyorlar.

Bayi Desteklerimiz

Bayilik veren firmaların bir çoğu bayilik bedelinden elde edeceğe kazanca yönelik hareket etmektedir. Oysa firmamız bayisi ile uzun soluklu kazanmak adına planlama yapar bayimizin bütçesine yönelik mal tedariği imkanları sunar, bayimizin kazançlı bir şekilde bölgesinde lider olmasının önünü açar, astronomik rakamlar ile girişimcinin daha işe başlamadan yılması yerine bayilerimizi çalışmaya ve kazanmaya yönelik teşviklerimiz ile beraber desteklerimiz bulunmaktadır, bunlardan bazıları kira desteği, personel desteği, reklam desteği gibi desteklerimizdir. Bunun haricinde yeni girişimciler için desteklerimizde bulunmaktadır. Bayilerimiz ile güçlü bir aile yolunda ilerlerken sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Gelin Birlikte Kazanalım

Ülkemizdeki bir çok yatırım modelinin aksine desteklerle dolu olan intek win projesi ile bayilik almanın güvenini yaşayacaksınız. Kazanmanıza yönelik fizibilite ve lokasyon çalışmamız sayesinde dükkanınıza kadar tüm işlemleri intek win gerçekleştirerek sizi bilişim ve teknoloji marketi işletmeceliğine hazırlar. Gerekli eğitimlerin ve kurulum işlemlerinin bitmesi ile birlikte bayimiz olarak birlikte kazanmanın keyfini yaşarız.

7/24 Bayi Destek Hattı

İntek win olarak bayilerimize 7/24 bayi destek hattından destek verilmektedir. Biz intek win ailesi olarak bayilerimizin müşteri istekleri, özel ürün siparişi, ürün hakkında bilgilendirme, teknik destek, reklam desteği, muhasebe danışmanlığı gibi bir çok konuda bayilerimizin 7/24 mağaza sorunları, ürün ve hizmetlerin satışı konusunda sorularını sorabilir ve gerekli desteği online bir şekilde tarafımızdan alabilirler.

Ürün Çeşitliliği

Ceos bilişim teknolojileri olarak sahibi olduğumuz intek win markamızın binlerce farklı ürün çeşidine sahip olması adına firmamız Türkiye geneli gerekli distribütörlük anlaşmalarını yapmış olup, sahip olduğu stok gücü sayesinde bayilerinin en uygun fiyat ve en iyi kalitede ürünlerin satışını yapmasını sağlamaktadır. Ürün çeşitliliğinin önemli olduğu sektörümüzde aynı zamanda hizmet çeşitliliği açısındanda oldukça iyi bir konumdayız. Firmamız güncel teknolojik gelişmeleri takip ettiği gibi hizmet çeşitliliğini arttırmak adına ar-ge çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Yeni Girişimcilere Sunulan Bayilik Destekleri

İlk defa kendi iş yerinizi kuracaksınız fakat işletmecilik ve temel işletme sorumluluğunun ne olduğu konusunda bilginiz yok, kendi işinizi yürütmenin korkularını yaşıyorsunuz, acaba başarabili rmiyim endişesi yaşıyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda firmamız yeni girişimci bayi adaylarımızın ticari hayata adapte olmaları, kendi işinin sahibi olmanın sorumluluğu ve güçlüklerini aşmaları adına gerekli eğitimleri ve işletmecilik konusunda uzman personel tedariğini sağlamaktadır. İntek win ailesi olarak aynı zamanda yeni girişimci olan bayi adaylarımıza yönelik mali destek sistemimiz sayesinde, bayilik bedeli, kurulum masrafı gibi bedellerde girişimcilere indirim desteği firmamız tarafından sunulmaktadır.

Reklamın Gücünün Farkında Kurumsal Sistem

Mağazalarımızdaki ürün ve hizmetlerin satışının artırılması, müşterilerimizin tercih noktası haline gelinmesi, marka bilinirliğinin arttırılması adına intek win olarak gerekli reklam çalışmalarını sürekli güncel bir şekilde takip etmekle beraber, bayilerimizin kazanmasına yönelik adımlarının ilkinin reklam olduğunun bilincinde hareket etmekteyiz. Bu sebebden bayilerimizin mağazalarına yönelik reklam ve reklam kampanyası desteği bölgesel ve genel anlamda verilmektedir.

İntek win farkı saymakla bitmez, öncelikli hedefi bilişim ve teknoloji alanında ürün ve hizmetlerin satışı ile müşterisinin ve bayisinin kazanmasını sağmalak, ülke ekonomisine katkı sağlamak, bilişim ve teknolojide yerli bir dünya markası oluşturmak için hayata geçirdiğimiz intek win projesi ile siz değerli yatırımcılarımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  ceos bilişim teknolojileri anonim şirketi
Telefon :  0232 484 22 23
Web Sitesi : www.intekwin.com
E-posta Adresi :  info@intekwin.com
Adres :    Akdeniz mahallesi vali kazım dirik caddesi Atabay iş merkezi no :13 Kat : 8/85 Konak-İZMİR

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu