Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Didi Filo Kiralama Bayilik Veriyor

Firma İsmi : didi rent a car
Bayilik Kategorisi : rent a car
Kuruluş Yılı :  2009
Şube Sayısı :  3
Firma Tanıtım :  Günümüzde özel şirketler ve devlet kurumları ihtiyaçları olan araçları satın almak yerine profesyonel hizmet sunan araç kiralama firmalarından filo kiralama hizmeti alarak temin etmektedirler. Bu hizmet sayesinde şirket ve kurumlar çok daha az maliyet ile ihtiyaçları olan araç çözümlerine kavuşmaktadırlar.

Ancak özellikle kamu kurumları söz konusu filo temininde oldukça seçici ve detaycı davranmaktadırlar. Her şeyden önce şirket ve kurumlar temin edecekleri araçların insan hayatını koruyan nitelikte olmalarını istemektedirler.

didi rent acar

Eğer siz de araç kiralama konusunda hizmet veriyor ve firmanızın ciddi şirket ve kurumlar ile işbirliği yapmasını istiyorsanız didi filo bayilik şartları doğrultusunda eksikliklerinizi tamamlayarak didi filo güvencesi ve markası ile üstün hizmet sunabilirsiniz. Bilindiği gibi didi filo hizmetleri Türkiye’nin dört bir yanında şirket ve kurumlara profesyonel anlamda araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Franchise sistemi ile bayilikler dağıtan şirket didi filo bayilik şartları ve gerekliliklerini yerine getiren araç kiralama firmaları ile marka değerlerini paylaşmaktadır. Firmanın internet sitesinde didi filo bayilik koşulları açık bir şekilde belirtilmiştir. Bu şartları yerine getiren firmaların yaptığı bayilik başvurusu kabul edilerek didi filo bünyesinde hizmet vermelerine imkan tanınmaktadır.

Didi filo ağı ülke genelinde hizmet sunan geniş bir ağ olduğundan firmaya bağlı diğer acenteler ile işbirliği ve uyum içerisinde çalışılması gerekmektedir. Örneğin bir müşteri İstanbul ilinden kiraladığı aracı İzmir ilinde teslim etmek istiyor ise İstanbul ilindeki didi acentesi İzmir ilindeki acente ile irtabata geçerek gerekli bilgilendirmeleri yapar. İzmir ilindeki didi filo acentesi müşteri ile irtibata geçip aracı teslim almalıdır.
Bayilik Şartları : Didi rent a car bayilik koşulları içerisinde önemli olan diğer bir şart ise marka değere ak kazanmak isteyen firmanın tam donanımlı ve araç kiralama sektöründe deneyimli çalışanları istihdam etmeleridir. Her ne kadar bayilik bünyesinde ana firma acentelerin istihdam edecekleri eleman seçimlerine müdahil olmasa da acenteler eleman seçimlerinde ana firmanın uyguladığı şartlar doğrultusunda istihdam gerçekleştirilmelidir. Yapılan iç denetimlerde didi filo bünyesinde çalışması uygun görülmeyen elemanların iş akitleri sonlandırılmalı ve yerlerine tecrübeli ve bilgili elemanlar istihdam edilmelidir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  kemal koç
Telefon :  05455120081
Web Sitesi : www.didirentacar.com.tr
E-posta Adresi :  info@didifilo.com
Adres :    MERKEZ/DÜZCE

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu