Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

EFT Ekspertiz, hedef 30 yeni franchise

Franchise sistemi ile oto ekspertiz hizmetine ne dersiniz? İş kurmak şimdi bayilik sistemiyle daha kolay ve daha başarılı.

2014’den beri kendi şubelerini açan EFT Ekspertiz, franchise sistemi ile büyüyor. İkinci el araç alım-satımında ekspertiz raporu almanın zorunlu hale gelmesiyle birlikte parlayan sektörlerden biri haline gelen oto ekspertiz, hem cazip yatırım miktarı hem de yüksek gelirfırsatı sunuyor. EFT Oto Ekspertiz yaptığı teknolojik yatırımlarla da doğru ve anlaşılır en iyi raporu veren yazılım geliştirdi. EKSPER-MOBİ Yazılımı; Araç kontrollerini hiçbir şekilde atlamadan yapılmasını sağlayan, standart yapısı sayesinde hem alıcıyı hem satıcıyı şeffaf bir şekilde aydınlatan sonuca ulaştırıyor. Bu da girişimcilerine büyük kolaylık, müşterilerine de en iyi rapor ile doğru sonucu almalarını sağlıyor. EFT Oto Ekspertiz bayilerine sunduğu benzersiz birçok destek ile kurumsal Ekspertiz firması olarak bayilerini yenilikçi sistemi ile en üst seviyeye taşıyor. Marka, 2019 yılı içinde 30 yeni franchise vermeyi hedefliyor.

Oto Ekspertiz Mekanik Kontrolleri: Araç motoru üzerinde bulunan Yakıt, Elektrik, Hava, Yağlama, Soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrolleridir.

Mekanik Kontroller sırasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturulur. Bu fiziki kontroller sonrasında Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları testpit edilir. Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilir.

Mekanik kontroller sonrasında aracın mevcut parçalarından kontrol edilmesi gereken yada değiştirilmesi gerekenler belirlenmiş olur.
Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz, Tüm İstanbul da ekspertiz hizmeti vermekteyiz.Büyükçekmece oto ekspertiz, beylikdüzü oto ekspertiz, avcılar oto ekspertiz, bahçelievler oto ekspertiz, seyrantepe oto ekspertiz, bayrampaşa oto ekspertiz, küçükçekmece oto ekspertiz, ataşehir oto ekspertiz, pendik oto ekspertiz, ümraniye oto ekspertiz, üsküdar oto ekspertiz, kadıköy oto ekspertiz, maltepe oto ekspertiz, esenyurt oto ekspertiz

Otomobil Ekspertiz

Tüm segment ve modeldeki otomobillere ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertizi özetle aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabilirsiniz. Bu inceleme kapsamının detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Ekspertiz İşlemine alınan araçlar;

* İç – Dış Ekspertiz / Elektronik Kontrolleri

* Motor Mekanik Kontrolleri

* Mekanik Alt Kontrolleri

* Kaporta Boya Kontrolleri

* Diagnostic (Beyin Testi)

* Fren/Amortisör/Yanal Kayma Testi

* Dyno/Motor Güç Testi

gibi farklı kontrollerden geçerler. Yapılan bu testler sonucunda aracın tüm kusur ve arızaları tespit edilerek raporlanmaktadır. İkinci el araç alırken en önemli konu ekspertiz yapılmasıdır. Otomobil ekspertizi hem güvenli bir sürüş hemde iyi bir alışveriş için önemlidir. Araçtaki arıza ve kusurlar satın almadan önce bilinir ise bu arızalar giderilebilir ve daha güvenli bir sürüşe imkan tanır. Ayrıca satıcının istediği ücret ve aracın masrafları göz önünde bulundurularak değerlendirilir.

Motosiklet Ekspertiz

Güvenli bir sürüş için sağlam bir motosikletiniz olmalıdır.

Motosiklet sürücüsü ile tek vücut olan bir taşıttır. Kadro ve şase açıları bozulmuş bir motosikleti kullanmak tehlikelidir.

Uzman teknisyenlerimizin incelemeleri sonucunda sağlam bir motosikletiniz olur.

Filo Ekspertiz

Araç kiralama şirketlerinin filo araçlarını bulundukları sahada yada en yakın şubemizde topluca ekspertiz ettiğimiz bir hizmetimizdir.

Kiralama şirketleri filo araçlarını kiralama öncesi yada kiralama dönüşünde ekspertiz ettirmek istemektedirler. Belirli bir kilometre yada yaşı dolduran filo araçlarını topluca satışa çıkarttıklarıda görülmektedir. Filo ekspertiz hizmetimiz ile araçlar bulundukları sahada yada en yakın şubemizde Full Ekspertiz – Mekanik Ekspertiz – Kaporta Boya Kontrolleri şeklinde dilediğiniz paket seçimi ile ekspertiz edilir.

0212 854 33 33

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu