Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Macaron Donuts Bayilik ve Bayilik Şartları

MArCARON DONUTS, Antalya da 2012 senesinde Mehmet Altıntaş unlu mam. Ltd şti. tarafından macaron patisseria konsepti ile muratpaşa ilçesinde hizmete başlamıştır. 20 senelik ustalık tecrübesiyle orijinal macaron imalatında antalyada önemli bir yere gelen işletme, 2013 senesi itibariyle arge çalışmalarına hız verip donut u menüsüne eklemiştir.

Macaron Donuts

Macaron Donuts Bayilik ve Bayilik Şartları

Tüm ürünleri kendi üreten işletmede orijinal, katkısız imal edilen bu iki ürün rengarenk ve neşeli olmasından dolayı yoğun ilgi görmüştür. 2015 yılı nisan ayı itibariyle marcaron donuts olarak franchising veriyor. Dünyada önemli lezzetler arasında olan macaron, donut, ve kahve ağırlıklı konsepti ile yeni lezzetler sunulacaktır.

Franchising

Ülkemizde de hızla gelişen franchising sistemi Amerika ve Avrupa’ ya bakıldığında daha büyük gelişmelere gebe olduğunun işaretini vermektedir. Yatırım riskinin diğer klasik iş kurmaya göre 5 kat daha düşük olduğu franchising sistemi,dünyada ‘Hangi İşi Yapayım’ sorusunu ‘Hangi Franchise’ ı Alayım’ şeklinde değiştirmiştir.

Sistemin Avantajları

Yatırım aşamasında doğru yer seçimi, maliyet analizi ve zaman tasarrufu MARCARON DONUTS yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde, bu yöndeki araştırma sonuçların ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapıyor. Ayrıca yapılacak olan yatırımın mali portesini ve ödeme takvimini önünüze koyarak evdeki hesabın çarşıdakine uymasını sağlıyor. Deneyimli ve uzman kadroları ile yatırımın en kısa sürede tamamlanmasını sağlayarak, yatırımın kazanca dönme sürecini kısaltıyor.
Bayilik Şartları : Temel üretim sorumluluğu MARCARON DONUTS ’da
Franchise yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış ilişkileri ile uğraşıyor. Sadece sıcak satılması gereken ve karlılığı arttıran az miktardaki ürün yatırımcı tarafından üretiliyor.

MARCARON DONUTS Mağaza Tasarımı

MARCARON DONUTS açılacak mağazaların tasarımını karlılık ve verimliliği maksimize edecek şekilde belirtiyor. Franchise MARCARON DONUTS ’nın tecrübesinden faydalanarak en fonksiyonel ve ideal tasarımdaki mağazaya kavuşuyor.

Eğitim Desteği

MARCARON DONUTS periyodik olarak çeşitli konularda sürekli teorik ve pratik eğitimi veriyor.

Dünyada ki gelişmeleri sürekli takip etme ve uygulama

MARCARON DONUTS her yıl dünya pastacılık sektöründeki gelişmeleri takip edip, getirdiği yenilikleri ürünlere ve işletme sistemine yansıtıyor. Öylece franchise bireysel olarak çok büyük yatırım gerektiren gelişme ve yeniliklerden ücretsiz olarak yararlanma avantajı sunuyor.

MARCARON DONUTS Reklam ve Promosyon Desteği

Franchise az bir katılımla büyük yatırımlı ve ses getiren reklam ve promosyon faaliyetlerinden eşit olarak yararlanıyor.

Hatasız Çalışmayı Sağlayan Denetim Mekanizmaları

MARCARON DONUTS düzenli olarak her franchisiyi ziyaret ederek satışları hakkındaki çeşitli analizlerle bilgilendiriyor, hedefler gösteriyor ve yanlışları konusunda uyarıyor. Böylelikle franchise’nin hata yapma ihtimali azalıyor.

Macaron Donuts Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: MARCARON DONUTS Bu kılavuzdaki bilgiler ışığında kendinizi bir MARCARON DONUTS sahibi olarak görmek istiyor ve bu işi severek yapacağınıza inanıyorsanız, şimdi de aşağıdaki bu iş için gerekli bazı noktalara ve bundan sonra yapmanız gerekenlere bir göz atmanızı rica ediyoruz.

1.Yeterli eğitim ya da mesleki tecrübe : Franchisee adayının MARCARON DONUTS tarafından verilebilecek temel eğitimi, en az 2 personeli bulunan bir dükkânı yönetebilecek şekilde alması ve tatbik edebilmesi gerekiyor. Personel yönetimi, karlılık analizleri, satış teknikleri, ürün bilgisi ve muhasebe sorumluk ve beceri göstermesi beklenmektedir.

2.Franchise MARCARON DONUTS ’u asıl iş olarak benimsemeli : Franchisee’nin marcaron donuts mağzasını asıl iş kabul etmesi, işletmeye gereken ilgiyi en yüksek düzeyde göstermesi marcaron donuts ’un temel şartıdır.

3.Takım çalışmasına inanan ve insan ilişkileri kuvvetli : Başarının temel anahtarı olan takım çalışması ve güçlü insan ilişkileri yönünde kendine güvenen, sosyal yönü kuvvetli kişiler, başarıyı daha kolay yakaladıklarından ötürü marcaron donuts tarafından tercih edilmektedir.

Bayilik ile ilgili Destekler : eğitim desteği pazarlama desteği ,bölge koruma , yer seçimi , reklam desteği

ortalama kar marji %50

AVM STAND YATIRIM : 75 000 TL – 150 000 TL
DÜKKAN KONSEPTİ : 100 000 TL – 500 000 TL
BAŞLANGIÇ MALİYETİ : 25 BİN DOLAR

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  mehmet altıntaş
Telefon :  05057943844
Web Sitesi : https://plus.google.com/u/0/105977908561625527317/posts
E-posta Adresi :  pastanemacaron@hotmail.com
Adres :    Demircikara mah narenciye cad.narenciye park 2 apt. no 8/b MURATPAŞA ANTALYA

Bayilik Arıyorum

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu