Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Magic Fruit Flowers Franchise Şartları

Magic Fruit Flowers Franchise ŞartlarıMeyve sepeti bayiliği almak

Magic Fruit Flowers 2008 yılında , gelecege kurduğu köprüyü güçlendirmek ve tüketicisine nezih ortamlarda meyve aranjmanları yeme keyfini yaşatmak amacıyla yeni bir atılıma yönelmiştir. Ülke çapında meyve aranjmanlarının kalitesini ve lezzetini sunmak amacıyla Magic Fruit Flowers bayilik zinciri oluşturma kararı almıştır. Gerekli tanıtım ve reklam destegi ile Türkiye çapında kurumsal yapısıyla gelişmeyi amaçlayan işimizde bizimle birlikte büyümeye , estetik bir görüntüyle birlikte damak tadını tüm Türkiye’ye yaymaya ne dersiniz? “Merhaba; Sitemizi yeniliyoruz. Yaşattığımız aksaklıklar için özür dileriz.. ”

Magic Fruit Flowers
Ekip çalışmasını seven, kendini devamlı yenileyebilen, kendine güvenen, işinin başında duran ve müşterilerini tatmin edecek hizmeti vermek için her türlü fedakarlığa katlanacak işletmecilerle (franchise) çalışan Magic Fruit Flowers, Franchising Sistemini uygulayan yerli firmalar içinde yer almaktadır. Eğer siz de birikimlerinizi en uygun şartlarda yatırıma dönüştürmeyi düşünüyorsanız; Türkiye’nin ve Türk müteşebbisinin gücünü dünyaya göstermek için gece gündüz çalışan bir kadroda yerinizi almak istiyorsanız Magic Fruit Flowers seçiminiz olabilir. İstanbul, Bursa, İzmir ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde franchise (bayilik) almak isteyen yatırımcıların, daha detaylı bilgi almak için merkezimizle irtibata geçmesi rica olunur.
Magic Fruit meyve sepeti bayilik iletişim bilgileri

Adres: Abbasağa mahallesi. Jandarma Mektebi sk. Pırlanta Ap. No=34/A Dükkan 2/3 Yıldız-Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 260 64 07 – 0212 260 64 27
GSM: +90 532 353 80 91
E-posta: info@magicfruitflowers.com

  Özel Diş Hastenesi Dentistanbul Franchising VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir