Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Nature Car Clean, Franchise Girişi Bedelsiz

İzmir merkezli Nature Car Clean, 2009’dan bu yana faaliyet gösteriyor. Şirketin halen 4 şubesi var ve tamamı İzmir’de bulunuyor. Nature Car Clean’da araç temizliğinde su yerine özel olarak üretilmiş doğa dostu solüsyonlar kullanılıyor. Nature Car Clean’ın sahibi Cem Gündüz, ürün ve hizmetleriyle ilgili şu bilgileri veriyor:

“Aracını farklı yüzeyleri için farklı ihtiyaçlar olduğunu biliyoruz. Bu yüzden temizleme işlemi yapılacak yüzeye göre ürün kullanıyoruz. Kullandığımız bileşenler geri dönüşümlü. Kaporta için kullandığımız solüsyonumuz, içinde bulunan polimer ve carnauba yağıyla aracın temizlenmesi sırasında boya çizilmesini engeller, hatta boya bakımı yapar. Ayrıca anti-statik koruma yapısıyla tozlanmayı ve kir tutmayı geciktirir. UV koruyucu yapısıyla da güneşin araç boyasına verebileceği olumsuz etkileri minimuma indirir. Güneş yanığı denilen vernik atmalarının da önüne geçer.”

Nature Car Clean’ın kullandığı döşeme ve tavan temizleyici, torpido temizleyici ve parlatıcı, susuz araç yıkama solüsyonu, jant temizleyici, lastik parlatıcı gibi ürünlerin büyük bir bölümü İzmir’de üretiliyor. Şirket, bu ürünleri aynı zamanda Almanya, Azerbaycan ve KKTC’ye ihraç ediyor. Nature Car Clean, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde birer şube açmayı hedefliyor. Gündüz, “Bu doğrultuda franchising sistemiyle şube sayımızı sürekli olarak artıracağız. Hedefimize ulaşmak için franchise yatırım şartlarını, girişimciler için en cazip olabilecek düzeye getirdik” diyor.

Nature Car Clean, franchise giriş bedeli talep etmiyor. Ayrıca reklam payı katılımı ve sürekli franchise ödemesi de yok. Nature Car Clean’ın istediği işyeri büyüklüğü 50 ile 200 metrekare arasında değişiyor. 50 metrekarelik bir şubenin toplam yatırım tutarı illerde 15 bin, ilçelerde ise 7 bin 500 TL olarak belirlenmiş.
Cem Gündüz, müşteri ilişkilerinde başarılı girişimcilerle çalışmayı tercih edeceklerini vurguluyor: “Şirket profilimize uyum sağlayabilecek, sektörle ilgili eğitimlere ve öğrenmeye açık işinin başında duracak kişilerle çalışmak istiyoruz. Eğitim, yer seçimi, proje, pazarlama ve mal temini gibi konularda girişimcilere destek oluyoruz.”

İletişim için telefon: 0232 329 80 29
E-posta: info@naturecarclean.com
Web: www.naturecarclean.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu