Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Nestavilla bayilik veriyor

Nestavilla markası ile bayilik vermeye başlayan ve bu yıl 30 ilde 50 ortak bulmayı hedefleyen Vefa Grubu, Libya’da da yerel bir şirketle yüzde 65-35 ortaklık yapısıyla yeni bir şirket kurdu. Libya’daki şirket, Vefa’nın çelik konut markası Steelife’ın satışını yapacak.

Kapasite 5 kat arttı

Vefa Grup Eş Başkanı Turan Koçyiğit, Dubai’deki ortaklık girişiminden istedikleri sonucu alamamaları üzerine yönü Libya’ya çevirdiklerini, yerinde verdikleri bu karardan memnun olduklarını, şimdiden konutlara iyi talep geldiğini söyledi. Koçyiğit üretim kapasitesini 5 yılda 5 kat artıran şirketin ciroyu da artırmak için, Türkiye’de bayilik sistemine yöneldiğini belirterek, “Sitemizde duyuru yaptığımız andan itibaren her hafta 7- 8 başvuru alır olduk. Bayi adaylarımıza yılda 600 bin ile 4 milyon TL ciro kazandıracak bir teklif olduğu için ilgi yoğun” dedi.

Nestavilla
Nestavilla

Nestavilla Bayide tecrübe şartı arıyor

Nestavilla bayisi olmak için öncelikle inşaat sektöründe bilgi ve tecrübenin olma şartı aranıyor. Bayilerden başlangıç sermayesi olarak en az 30 bin TL’lik teminat verebilmesi isteniyor. Bu yıl kendi enerjisini kendi üreten ekolojik ev üretimini ve acil yerleşim üniteleri çalışmalarını da tamamlayacaklarını anlatan Koçyiğit, bayiliklerle yılda 1250-1500 arasında konut satmayı planladıklarını, yüzde 33 ciro artışı beklediklerini söyledi. Hazır konut markası Nestavilla’da 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 35 bin liradan başlıyor.

Nestavilla, yapı malzemesi ve teknolojisi ile birbirinden ayrılan farklı konut konseptleriyle, sizi, dilediğiniz yerde ev sahibi yapıyor. Çok sayıda yeni modeli, geniş tasarım yelpazesiyle tamamı ön üretimli konutlarla her türlü beklentinize cevap vermeye, sunduğu mimari özgürlükle sizi mutlu etmeye hazır. İstediğiniz yerde ve zamanda, doğayla baş başa kalmak istediğiniz anlar, tatiller ve hafta sonlarında hayat Nestavilla ile bambaşka bir keyfe dönüşecek.

Nestavilla konut projeleri, 100’ü aşkın ülkede ön üretimli yapılar konusunda ürün ve çözümler sunan, tecrübesi ve donanımıyla, sektöründe dünyanın en büyük markaları arasında yer alan Vefa güvencesiyle geliştiriliyor. Vefa markasının gücünü arkasına alan Nestavilla, çok sayıda göz alıcı estetik konutlarıyla, Türkiye’nin dört bir yanında yaşamınıza değer katmaya hazır.

Adres: Akşemsettin Mah. Atatürk Caddesi No: 330-332 Sultanbeyli – İstanbul 34925
Telefon: +90 216 390 47 77 +90 216 487 35 61 (444 8332)

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu