Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Tantunizade Franchise

Tantunizade Franchise, Tantunizade Franchising, Tantunizade Bayilik

Tantunizade franchising sistemine, isterseniz yeni bir bölge ve noktada yeni bir başlangıç ile, isterseniz de mevcut ve faliyette olan şubeleri devralarak katılabilirsiniz. Yeni bir noktada açılacak şubeler için yapacağınız başvurunun kabulünden sonra, firma tarafından görevlendirilecek kontrol ekibi, işletmenin açılacağı il ve bölge ile işletmeyi çalıştıracak kişi veya kişiler hakkında yerinde incelemeler yaparak bir fizibilite hazırlar. Hazırlanan bu fizibilitedeki tüm verilerin olumlu olması halinde, aday girişimciler Ankara’ ya davet edilerek eldeki veriler doğrultusunda ortaya çıkan maddi ve manevi yükümlülükler üzerinden hareketle gerekli hazırlıklar için son görüşmeler yapılır. Bu aşamaya kadar hiçbir maddi ve manevi yükümlülük altında olmayan girişimci adayı, süreçlerin tamamlanması ile birlikte franchising katılım bedelini verilen hesaba yatırmak ve işletme konseptinin uygulanması için fizibilite doğrultusunda ortaya çıkan bedeli hazırlamakla yükümlü olacaktır.

Bu süreçlerin tamamlanması sonrasında, açılacak olan işletme, firma görevlilerinin kontrolü altında firma konseptine uygun olarak hazırlanırken, işletmede çalışacak personelin eğitimi ve temini sağlanır. Personel bu eğitimleri ücretsiz olarak nkarada’ ki merkezde alacaktır. Bu eğitimin yanı sıra şubelerde yapacağı staj çalışmaları ile eğitimi tamamlayacaktır.Açılacak işletmedeki hammadde, kullanılan ürünler, personel kıyafetler de dahil tüm ihtiyaçlar bir program dahilinde temin edilecektir. Açılış öncesi ve sonrası, merkez tarafından görevlendirilen tecrübeli elemanlar, tüm sürecin sorunsuz geçirilmesi için sürekli olarak yerinde destek verirken daha sonraki aşamalarda, girişimci ücresiz danışma hattından 24 saat boyunca destek alabilecektir.

İşletmenin açılışına kadar geçen tüm bu süreçler, ortalama 45 ile 60 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Belirtilen bu süre zarfında işletme, kurumsal kimlik yapısı içerisindeki tüm özelliklere haiz olarak hazırlanır ve teslim edilir.

Açılacak işletme lokasyonu, eğer alışveriş merkezleri içerisinde fast food konseptinde olacaksa ortalama 40 – 60 m2, cadde üzerinde restoran konseptinde olacaksa ortalama 60 – 100 m2 civarında alan gerektirmektedir.Açılan işletmeler, yapılan aylık ciro üzerinden franchising bedeli ve reklam katkı payı ödemekle yükümlüdürler.

Tantunizade franchising sistemi genel destekleri :

– İşletmenin genel proje ve fizibilitelerinin hazırlanması
– Tüm demirbaş ünite, baskılı malzeme, hammadde, personel kıyafeti gibi her türlü ihtiyaçların sürekli ve ekonomik şekilde temini
– Açılış öncesi ve sonrası A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarda 7 gün 24 saat uzman danışman desteği
– Profesyonel kadro temini ve eğitimi
– Sürekli analizler ile iş ve personel verimliliği ölçümü
– Yazılı ve görsel basınla internet ortamında sürekli tanıtım desteği

Detaylı bilgi ve başvuru için Tantunizade web sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu